Přihlašování na JUST DO IT - just enjoy
Přihláška na akci JUST DO IT - just enjoy (8. - 10. 6. 2018) Pokud se chceš této akce zúčastnit, vyplň, prosím, následující formulář. Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíš se zpracováním osobních dat pro účely Střediska volného času Don Bosco Ostrava. Současně uděluješ souhlas s pořizováním fotografií a filmováním tvé osoby na této akci s možností zveřejnění fotografií na materiálech a oficiálních stránkách Střediska Don Bosco. Dále vyplněním tohoto dokumentu souhlasíš s Vnitřním řádem střediska a Vnitřním řádem táborových akcí, a bereš na vědomí, že oba dokumenty jsou veřejně přístupné na webových stránkách střediska.

Tímto se také zavazuješ k uhrazení zálohy 150,- nejpozději do pěti dnů od této registrace. Bereš na vědomí, že v případě odhlášení z akce po 17. 5. 2018 se zaplacených 150,- počítá jako nevratný storno poplatek. Akce se koná pouze pokud se do 17. 5. 2018 přihlásí 12 - 20 účastníků! Podrobnější informace očekávej nejpozději čtyři dny před akcí na tobě udaném emailu. Zálohu zašli na účet: 2300400056/2010, do zprávy pro příjemce uveď své jméno a příjmení. Částku je také možno předat osobně Jakubovi Macoškovi, popřípadě nechat mu ji na vrátnici s jasnou poznámkou od koho a komu jsou peníze adresovány.

Bližší informace o akci:
Kdy: 8. – 10. 6. 2018, začátek v Ostravě okolo 17h, konec v neděli odpoledne
Kde: akce se koná v rámci Moravskoslezského kraje
Pro koho: pro všechny ve věku 15 - 19 let (případné výjimky se řeší individuálně)
O co jde: Značnou část skoro letní akce JUTST DO IT – just enjoy zažiješ ze sedla kola. Nemusíš se bát žádných extrémních výkonů, za celý víkend najedeme do 150 km. Krom cyklo části, se můžeš těšit na netradiční koupačku či další zážitky jejichž náplň alespoň prozatím necháme tajemstvím.
Co s sebou: Pro účast na akci budeš potřebovat kolo, na kterém jsi schopen překonat max. 150 kilometrů (za celý víkend). Pokud kolo nemáš, je možno nějaké půjčit po předchozí domluvě v Don Boscu. Další potřebné vybavení  viz podrobnější instrukce, které dorazí v čas každému úspěšně registrovanému

Případné dotazy směřujte na Kubu Macoška: macosek.j@centrum.cz, 775 526 073

Jméno: *
Your answer
Příjmení: *
Your answer
Datum narození: *
Your answer
Nějaké zdravotní indispozice? *
Your answer
Telefon na tebe: *
Your answer
Telefon na tvé rodiče: *
Your answer
Email: *
Your answer
Bydliště: *
Your answer
Číslo zdravotní pojišťovny: *
Your answer
Jakékoli doplnění či vzkaz:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.