Formular Nominimi
Zyra e të Diplomuarve në Kolegjin Universitar “Bedër”, organizon për të dytin vit radhazi “Bedër Alumni Awards”. Aktiviteti zhvillohet më datë 8 maj 2018, në ambientetet e Kolegjit Universitar “Bedër”, duke synuar të bashkojë të gjithë të diplomuarit ndër vite.

Të gjithë të diplomuarit e institucionit tonë që dëshirojnë të aplikojnë për një nga çmimet fituese, duhet të plotësojnë formularin e kandidimit, ose të nominohen nga të diplomuar të tjerë, nga studentë aktualë, si dhe nga stafi akademik i institucionit.

Afati i fundit për dorëzimin e formularëve është data 24 prill 2018.

Bedër Alumni Awards 2018
Të dhëna për nominuesin
Emri *
Your answer
Email *
Your answer
Shkollimi/Pozicioni në Kolegjin Universitar Bedër
Your answer
Të dhëna për të nominuarin
Emër Mbiemër *
Your answer
Email Address:
Your answer
Niveli i studimit në Bedër
Your answer
Kategoria e Nominimit
Sa kohë keni që e njihni të nominuarin?
Your answer
Ju lutemi specifikoni, sa dhe si i plotëson kandidati kriteret për çmimin e nominuar?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Kolegji Universitar Bedër. Report Abuse - Terms of Service