WARSZTATY ROBIENIA NA DRUTACH Projekt Pas(ja)?- podbijam stawkę wchodzę w to !
Grupa inicjatywna działająca przy Fundacji Centrum Aktywności Twórczej zaprasza młodych ludzi, w wieku 13- 22 lat do udziału w BEZPŁATNYCH warsztatach robienia na drutach, które odbędą się w dniach 9 i 16 grudnia 2019r. godz. 17.00-20.00!

Warsztaty robienia na drutach prowadzone będę przez Jerzego TOMASZEWSKIEGO, ucznia II Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie. Warsztat będzie składał się z 3 części: 1 i 2 będziemy poznawać podstawową technikę robienia na drutach i robić szaliki, a podczas 3 spotkania przekażemy je potrzebującym w Lesznie. To WY, uczestnicy zdecydujecie czy nasze szaliki trafią do NOCLEGOWNI dla bezdomnych, DOMU MATKI i DZIECKA czy uczestników WIGILII DLA SAMOTNYCH.

Kogo zapraszamy do udziału w projekcie ?

Do udziału w projekcie zapraszamy wszystkie osoby w wieku od 13 do 22 lat, zainteresowane robieniem na drutach, lubiące działać w grupie, chcących nauczyć się czegoś nowego i rozwinąć nieznane im umiejętności, ale także stworzyć oryginalne szaliki!
Chcemy byście zainwestowali i wykorzystali swój potencjał. Czekamy na Was!

UWAGA:
O zakwalifikowaniu się do projektu powiadomimy Was mailowo, przesyłając szczegółowe informacje.

Wszelkie informacje o projekcie można uzyskać kontaktując się z Fundacją Centrum Aktywności Twórczej
Karolina Kosowska - karolina@fundacja-cat.pl
Patryk Sekulski- Lider grupy - patryk.fundacjacat@gmail.com

Co zyskasz dzięki udziałowi w projekcie?
➡️ poznasz innych aktywnych, młodych liderów i rozwiniesz swoją sieć kontaktów,

➡️ poznasz podstawy robienia na drutach,

➡️ stworzysz niepowtarzane szaliki,

➡️ wywołasz uśmiech na twarzy potrzebujących osób,


Uczestnicy projektu mają zapewnione: ubezpieczenie. Wszyscy uczestnicy projektu otrzymają certyfikat i zdecydują gdzie chcą przekazać swoje wytwory.

Projekt finansowany przez Unię Europejską w ramach programu „ Europejski Korpus Solidarności”.
Imię i nazwisko *
Data urodzenia *
Adres e-mail *
Numer telefonu *
Zainteresowania *
Doświadczenie *
Required
Motywacja do udziału w warsztatach *
Czego się spodziewacie, czego chcielibyście się nauczyć, jakie umiejętności zdobyć? *
Informacje o przetwarzaniu danych: 1.Administratorem Pani/a danych osobowych jest Fundacja Centrum Aktywności Twórczej z siedzibą 64-100 Lasocice, ul. Zachodnia 6, biuro: 64-100 Leszno, ul Więzienna 3, e-mail: fundacja.cat@gmail.com 2.Dane uczestników będą przetwarzane wyłącznie w celu ustalenia szczegółów dotyczących projektu na podstawie Polityki Prywatności Fundacji 3.Dane będą przechowywane zgodnie z przyjętą Polityką Prywatności (dostępna na stronie www.fundacja-cat.pl) 4.Ma Pan/i prawo dostępu do udostępnionych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. 5.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody. 6.Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych (w szczególności historii transakcji) 7.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Clear selection
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy