Онлайн семінар "Відновлювані джерела енергії для декарбонізації: біоенергетика"
Громадська організація "Агентство з відновлюваної енергетики" та проект EU4USociety за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» запрошують на онлайн семінар "Відновлювані джерела енергії для декарбонізації: біоенергетика", який відбудеться 26 лютого 2021 р.

Якщо Ви: Місцеві органи самоврядування, місцеві державні адміністрації, представники територіальних громад, бізнес: аграрні компанії, компанії, що займаються впровадженням проектів ВДЕ, виробники теплової та електричної енергії щиро запрошуємо Вас взяти участь у семінарі.

Вас чекає насичена програма з акцентом на:
• Світовому досвіді впровадження біоенергетичних проектів;
• Потенціалі, сучасному стані та перспективах впровадження біоенергетичних проектів в Україні;
• Агробіомасі та енергетичних культурах;
• Прикладах та економічних показниках впровадження біоенергетичних проектів в Україні.

Якщо Ви зацікавлені взяти участь у семінарі, будь ласка, заповніть форму нижче. Посилання для приєднання до онлайн семінару буде направлено на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Email address *
Призвіще *
Ім'я *
Організація *
Посада *
Я погоджуюсь, що під час заходу буде вестися фото та відеозйомка, а відзняті матеріали, на яких може бути моє зображення, в подальшому можуть бути опубліковані на майданчиках ГО "АВЕ", Міжнародного фонду «Відродження» та Представництва Європейського Союзу в Україні. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy