Долучитися до кампанії Refill 

Ми запускаємо в Києві міжнародну кампанію Refill, спрямовану на зменшення використання одноразового пластику. Запрошуємо соціально відповідальні заклади долучитися до цієї ініціативи!

Учасники руху — це заклади, які дозволяють гостям безкоштовно набирати воду в свою еко-пляшку та/або:

 • Наливають каву у термокружки відвідувачів (замість одноразових стаканів);
 • Продають їжу на виніс в свою тару;
 • Загалом намагаються не використовувати зайвий пластик.

Участь у проєкті не вимагає від закладів додаткових зусиль чи капіталовкладень.

Якщо ви хочете взяти участь у кампанії (це безкоштовно), будь ласка, заповніть форму, і після проходження модерації ваш заклад буде додано на інтерактивну карту в додатку Refill. Це привабить екосвідомих клієнтів та продемонструє вашу соціальну відповідальність. Також ми залюбки передамо вам стікер, яким маркуються заклади-учасники кампанії Refill.

У Києві кампанія реалізується Департаментом захисту довкілля КМДА спільно з громадською організацією ЛУН Місто.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Назва закладу (пункту Refill): *
Адреса закладу: *
Поштовий індекс: *
Широта і довгота (координати): *
Сайт: *
Email: *
Тип станції Refill: *
Як можна налити воду: *
Можливості:
*
Required
Деталі:
Згода на обробку персональних даних *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy

Does this form look suspicious? Report