Ми запускаємо в Києві міжнародну кампанію Refill, спрямовану на зменшення використання одноразового пластику. Запрошуємо соціально відповідальні заклади долучитися до цієї ініціативи!
Учасники руху — це заклади, які дозволяють гостям безкоштовно набирати воду в свою еко-пляшку та/або:
• Наливають каву у термокружки відвідувачів (замість одноразових стаканів);
• Продають їжу на виніс в свою тару;
• Загалом намагаються не використовувати зайвий пластик.
Участь у проєкті не вимагає від закладів додаткових
зусиль чи капіталовкладень.
Якщо ви хочете взяти участь у кампанії (це безкоштовно), будь ласка, заповніть форму, і після проходження модерації ваш заклад буде додано на інтерактивну
карту в додатку Refill. Це привабить екосвідомих клієнтів та продемонструє вашу
соціальну відповідальність. Також ми залюбки передамо вам стікер, яким маркуються заклади-учасники кампанії Refill.
У Києві кампанія реалізується Департаментом захисту
довкілля КМДА спільно з громадською організацією ЛУН Місто.