Rejestracja na spotkanie z dr hab. Jackiem Jemielitym, prof. UW 11.02.2017
Stowarzyszenie Laureatów Diamentowego Grantu wraz z Działem Rozwoju Innowacyjności Młodych Naukowców CZIiTT PW oraz Kołem Naukowym Radiolokacji i Cyfrowego Przetwarzania Sygnalow serdecznie zapraszają na spotkanie z dr hab. Jackiem Jemielitym, prof. UW pt. "Terapia genowa oparta na mRNA". Ze względu na interdyscyplinarny charakter Stowarzyszenia, spotkanie będzie miało formę dostosowaną również dla osób, nie specjalizujących się w naukach biologicznych.
Ponadto dr hab. Jemielity, prof. UW podzieli się z nami radami na temat kształtowania swojej kariery naukowej.

Głównym celem badań zespołu Profesora jest tworzenie narzędzi badawczych, jak również poszukiwanie nowych czynników terapeutycznych opartych na strukturze kwasów nukleinowych. Ostatnio, jeden ze stworzonych przez grupę naszego Gościa preparatów, przeznaczonych do leczenia czerniaka, przeszedł pomyślnie pierwszą fazę badań klinicznych, co zainteresowało firmy farmaceutyczne i opinię publiczną w całej Polsce.

Liczba miejsc ograniczona, więc w przypadku dużego zainteresowania liczy się kolejność zgłoszeń i członkostwo w Stowarzyszeniu Laureatów Diamentowego Grantu.

Imię i Nazwisko *
Your answer
E-mail: *
Your answer
Której edycji "Diamentowego Grantu" jesteś laureatem? *
Czy jesteś członkiem Stowarzyszenia Laureatów Diamentowego Grantu? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service