PID5BF+M
Odpovídáním na otázky, které vám budeme klást, pomáháte s projektem Kliniky adiktologie Všeobecné fakultní nemocnice v Praze (www.adiktologie.cz) a 1. lékařské fakulty Karlovy univerzity v Praze (www.lf1.cuni.cz). Projekt je zaměřený na tvorbu českých a slovenských norem modifikované zkrácené verze Osobnostního inventáře pro DSM-5 a MKN-11 (PID5BF+M).

Tato metoda je oficiálním sebeposuzujícím inventářem, který bude používán v nejnovějších vydáních obou mezinárodních diagnostických klasifikací pro určování závažnosti osobnostní psychopatologie. Metoda bude klinickým pracovníkům a výzkumníkům z oblasti psychologie a psychiatrie k dispozici zcela zdarma, nejedná se tedy o komerční produkt. Pro její správné používání je nicméně nezbytné získat co nejvíce údajů od respondentů různých skupin populace.

Velmi stojíme o spolupráci s vámi. Pokud se rozhodnete odpovědět na kladené otázky, prosíme vyčleňte si přibližně 20-25 minut vašeho času a ujistěte se, že můžete odpovídat v klidu a po rozvaze. Budete-li mít jakékoli dotazy, neváhejte se obrátit na email: kareldobroslav.riegel@vfn.cz.

_______________________________________________________________________________

Odpovedaním na otázky, ktoré vám budeme klásť pomáhate s projektom Kliniky adiktológie Všeobecnej fakultnej nemocnici v Prahe (www.adiktologie.cz) a 1. lekárskej fakulte Karlovej univerzity v Prahe (www.lf1.cuni.cz). Projekt je zameraný na tvorbu českých a slovenských noriem modifikovanej skrátenej verzie Osobnostného invetória pre DSM-5 a MKCH-11 (PID5BF+M).

Táto metóda je oficiálnym sebaposudzovacím invetóriom, ktoré bude používané v najnovších vydaniach oboch medzinárodných diagnostických klasifikácií pre určovanie závažnosti osobnostnej psychopatológie. Metóda bude k dispozícii pre klinických pracovníkov a výzkumníkov z oblasti psychológie a psychiatrie úplne zdarma, nejedná sa teda o komerčný produkt. Pre jeho správne používanie je nevyhnutné získať údaje od respondentov z rôznych skupín populácie.

Veľmi stojíme o spoluprácu s vami. Ak sa rozhodnete odpovedať na kladené otázky, prosím vyčleňte si približne 20-25 minút vášho času a uistite sa, že môžete odpovedať rozvážne a v kľude. Ak budete mať akékoľvek otázky, neváhajte sa obrátiť na email: kareldobroslav.riegel@vfn.cz
Národnost / Národnosť *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy