PIETEIKUMA ANKETA EKSPERTIEM

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā aicina Jūs piedalīties akcijā "Atpakaļ uz skolu 2018"!

Akcijas laikā Eiropas Savienības (ES) institūciju darbinieki, valsts un pašvaldības iestāžu pārstāvji, NVO aktīvisti un citi Eiropas lietu eksperti dodas uz skolām, lai ar jauniešiem dalītos savā darba pieredzē un zināšanās par Eiropas Savienības aktualitātēm. Akcijas mērķis ir sniegt skolēniem unikālu iespēju pārrunāt ES tematus ar cilvēkiem, kuri ikdienā saskaras ar dažādām ES politikas jomām un aktuālajiem notikumiem.

Akcija "Atpakaļ uz skolu 2018" norisinās no 19. marta līdz 11. maijam, tomēr jo īpaši aicinām vizīti ieplānot laikā posmā no 7. līdz 11. maijam, šādā veidā Latvijas izglītības iestādēs palīdzot atzīmēt 9. maija – Eiropas dienas svētkus!

Kā Eiropas lietu eksperts akcijā "Atpakaļ uz skolu" var iesaistīties ikviens, kurš savā ikdienā saskaras ar Eiropas Savienības tematiku, strādājot Eiropas Savienības institūcijās, valsts vai pašvaldības iestādēs, vai nevalstiskajā sektorā. Eksperta pieredze ES lietās var būt ne tikai politisko jautājumu ziņā, bet arī savā konkrētajā darba jomā pārstāvot Latvijas intereses Eiropas Savienībā, tai skaitā sadarbojoties ar citu ES valstu partneriem un īstenojot ES finansētus projektus. 2018. gads ir Eiropas Kultūras mantojuma gads, kad uzmanības centrā ir kultūras mantojums, tā daudzveidība un vērtības, kā arī cilvēki, kas ikdienā strādā, lai tas būtu labāk sargāts, saudzēts, lietots un izprasts. Tāpēc īpaši aicinām iesaistīties ikvienu kultūras mantojuma nozarē strādājošo!

Eiropas lietu eksperti akcijai var pieteikties no 19.februāra līdz 29.martam, aizpildot šo tiešsaistes anketu. Anketā eksperti ir aicināti norādīt kontaktinformāciju par sevi; izvēlēties viņiem interesējošo skolas vizītes veidu; norādīt nosacījumus saziņai ar skolu; atbildēt uz akcijas publicitātes jautājumiem.

Akcijai pieteikto skolu sarakstu ir iespējams skatīt arī ārpus pieteikuma anketas http://ej.uz/AUS18-saraksts (NB! Saraksts mainās, ņemot vērā citu ekspertu veikto izvēli pieteikuma anketā, tāpēc, pēc konkrētas skolas izvēlēšanās, ir būtiski pēc iespējas ātrāk aizpildīt pieteikuma anketu un šo skolu arī anketā atzīmēt kā savu izvēli)


Akciju „Atpakaļ uz skolu 2018” rīko Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbība ar jaunatnes organizāciju „Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai”.

Plašāka informācija par akcijas norisi: www.esmaja.lv/atpakal_uz_skolu

Papildjautājumu gadījumā, lūdzu, rakstīt uz aus@klubsmaja.lv (Eduards Gaušis, Akcijas „Atpakaļ uz skolu 2018" koordinators, jaunatnes organizācija „Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai”)

1. PAMATINFORMĀCIJA
Vārds, uzvārds *
Your answer
E-pasta adrese *
E-pasts tiks izmantots kā primārais saziņas veids. Lūdzu, pārliecinieties, ka e-pasta adrese ir uzrakstīta bez kļūdām!
Your answer
Telefona numurs *
Vēlams norādīt mobilā telefona numuru vai fiksēto numuru, uz kuru zvanot Jūs ir iespējams sasniegt.
Your answer
Institūcija, iestāde vai nevalstiskā organizācija, kuru pārstāvat. *
Your answer
Amats *
Your answer
2. SKOLU VIZĪTE
2018. gadā piedāvājam divus variantus skolu apmeklēšanai:
A) Apmeklēt izglītības iestādi no norādītā saraksta (ar jau konkrētu skolai vēlamo vizītes norises datumu);
B) Doties uz kādu citu Latvijas skolu pēc Jūsu izvēles un Jums ērtā laikā (piemēram, Jūsu dzimto skolu, vai skolu, kurā mācās Jūsu bērni)
VARIANTS A: Skola no saraksta
Ja vēlaties viesoties kādā no izglītības iestādēm, kas ir pieteiktas akcijai, atzīmējiet no saraksta skolu, uz kuru Jūs vēlētos doties vizītē, ņemot vērā skolas atrašanās vietu, skolēnu vecumu un skolas norādīto vēlamo vizītes datumu. NB! Saraksts mainās, atbilstoši citu ekspertu izdarītajai izvēlei! * ar zvaigznīti atzīmētās skolas ir gatavas vizīti organizēt arī citā abpusēji ērtā datumā, laika periodā no 19. marta līdz 11. maijam. (Ja kādu no sarakstā redzamajām ar zvaigznīti atzīmētajām skolām vēlaties apciemot Jums vēlamos datumus, lūdzu, šos datumus vai Jums ērtākās nedēļas dienas norādīt "Variants B" jautājumā)
VARIANTS B: Jūsu izvēlēta skola
Ierakstiet izglītības iestādi, kuru Jūs vēlētos apmeklēt un vizītes vēlamos datumus (akcija "Atpakaļ uz skolu 2018” norisinās no 19. marta līdz 11. maijam. Jo īpaši aicinām skolu vizītes plānot laikā posmam no 7. līdz 11. maijam, šādā veidā palīdzot Latvijas skolās atzīmēt 9. maija – Eiropas dienas svētkus). Varat apmeklēt savu absolvēto skolu vai skolu, kurā mācās Jūsu bērni. Tā var būt arī jebkura cita Latvijas skola, kuru vēlaties apciemot, piemēram, skola, kas ir tuvāk Jūsu darba vietai. NB! Šeit varat norādīt arī kādu no A sarakstā minētajām skolām, kuru labprāt vēlētos apciemot, bet Jums neder skolas norādītais datums. Iespēju robežās centīsimies atrast citu datumu, kas būtu ērts gan Jums, gan skolai!
Your answer
Vai Jums ir nepieciešama starpniecība saziņā ar skolu? *
Atzīmējot "Jā", saziņu starp Jums un skolu apmeklējuma plānošanas laikā veiks akcijas koordinators. Atzīmējot "Nē", A varianta gadījumā Jums tiks nosūtīti skolas kontakti tiešai saziņai, B varianta gadījumā tiks uzskatīts, ka Jums ar norādīto skolu ir personīgi kontakti.
3. VIZĪTES PUBLICITĀTE
Jūsu vizītes publicitāte *
Lūdzu, norādiet, vai piekrītat, ka informācija par Jūsu vizīti var tikt publicēta (informācija nosūtīta masu medijiem un/vai publicēta sociālajos medijos). NB! Ļoti aicinām Jūs piekrist savas vizītes publicitātei, jo akcijas mērķis ir veicināt jauniešu informētību par ES jautājumiem un Latvijas pārstāvjiem, kas strādā ar ES jautājumiem institūcijās, valsts un pašvaldības iestādēs vai nevalstiskajā sektorā.
Informācija Eiropas lietu ekspertu dzimto skolu Latvijas kartei
Akcijas mājas lapā http://esmaja.lv/atpakal_uz_skolu tiek veidota Eiropas lietu ekspertu dzimto skolu karte, lai uzskatāmi atspoguļotu, ka Eiropas lietu eksperti nāk no daudzām un dažādām Latvijas vietām. Ja piekritāt vizītes publicitātei, lūdzu, norādiet savu dzimto skolu un vienā/divos teikumos uzrakstiet par to kādu atmiņu vai ar mācību laiku saistītu atziņu. NB! Akcijas ietvaros Jums nav obligāti jāapciemo šī sava dzimtā skola un šeit norādītā izglītības iestāde var arī nebūt tā, kurā šogad viesosieties.
Your answer
4. EKSPERTU SEMINĀRS
Lai palīdzētu Eiropas lietu ekspertiem sagatavoties skolas vizītei, 6. aprīlī no plkst. 15.00 līdz 17.00 Rīgā, ES Mājā norisināsies ekspertu apmācību seminārs. Tajā eksperti tiks iepazīstināti ar akcijas “Atpakaļ uz skolu 2018” gaitu, pieejamajiem informatīvajiem materiāliem un resursiem, kā arī labās prakses piemēriem no iepriekšējiem gadiem. Dalībnieki tiks arī informēti par 2018. gada aktuālajiem Eiropas Savienības tematiem un par pārējiem ar Eiropas dienu saistītajiem skolu auditorijas projektiem. Semināra apmeklēšana ir brīvprātīga un akcijā var piedalīties arī tad, ja seminārā nav bijis iespējams piedalīties. NB! Piesakoties semināram, nedēļu pirms 6. aprīļa Jūs saņemsiet atgādinājumu par semināra apmeklēšanu.
Semināra apmeklēšana *
Lūdzu, norādiet, vai piedalīsieties ekspertu apmācību seminārā! Ja vēlaties tam sekot tiešraidē, tad plašāku informāciju par to saņemsiet aprīļa sākumā.
5. NOSLĒGUMA JAUTĀJUMI
Vēlamais saziņas laiks
Lūdzu, norādiet Jums ērtāko laiku, kad ar Jums iespējams sazināties telefoniski. (kā primārais saziņas veids tiks izmantots e-pasts, bet akcijas koordinatori var Jums zvanīt steidzamu jautājumu gadījumā)
Your answer
Papildinformācija
Ja nepieciešams, varat norādīt jebkādu citu papildu informāciju, kas varētu būt būtiska vizītes sagatavošanā!
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms