Вибори М18 "Я обираю місцеву владу!"online Всеукраїнська імітаційна гра-моделювання для дітей і молоді, молодших 18 років
Цього року в Україні відбудуться місцеві вибори. Дорослі обиратимуть голів об'єднаних територіальних громад, депутатів міських, селищних і сільських рад ОТГ, а також депутатів до районних та обласних рад. Діти і молодь, молодші 18 років (М18), за віком не мають виборчого права. Проте вони мають право висловити свою позицію як юні громадяни і взяти участь у моделюванні Виборів М18! Цього року через карантин ми запроваджуємо також формат Виборів М18 онлайн та електронне голосування.

Хто і як може взяти участь у Виборів М18 online?
1. Тобі має бути менше 18 років.
2. Ти хочеш дізнатися про вибори і передвиборчі обіцянки політиків більше.
3. За кого голосувати? Щоб визначитися, проаналізуй короткий виклад програм семи політичних партій, чиї кандидати ймовірно формуватимуть місцеву владу. Назви політичних партій зашифровані літерами А, Б, В..., оскільки важливим є зміст того, Що вони пропонують, а не ЯК називаються. Аналіз зроблено за напрямками: Економіка, Соціальні питання, Молодіжні питання, Освіта, Зовнішня політика і Безпека.
4. Ознайомся з синопсисами передвиборчих програми в найбільш зручному тобі форматі:
у вигляді порівняльної таблиці - http://bit.ly/M182020tabp
або у вигляді інфографіки та ілюстрацій - http://bit.ly/M182020visualp
або у вигляді окремих програм - http://bit.ly/M182020pdfp

Як голосувати?
Заповни цей електронний бюлетень у вигляді анкети.
Ти можеш віддати свій голос ЛИШЕ ОДИН РАЗ, за ту політичну силу, чию програму ти підтримуєш.
Для цього натисни кнопку "НАДІСЛАТИ"
Результати Виборів М18 online та розшифрування назв політичних партій відбудеться після оголошення офіційних результатів місцевих виборів в Україні.

Всеукраїнська імітаційна гра "Я обираю місцеву владу" відбувається за підтримки проєкту з громадянського виховання та політичної просвіти "Ми можемо більше !" та мережі М18.

РОЗПОЧИНАЄМО ГОЛОСУВАННЯ М18!
Електронна адреса
У якому регіоні України ти живеш? *
Де ти проживаєш? *
Як називається твоя школа чи інший заклад, де ти навчаєшся? *
Яка твоя стать? *
Увага! Розпочинаємо голосування. Ти можеш віддати свій голос ЛИШЕ ОДИН РАЗ, за партію, чия програма сподобалася тобі найбільше. Щоб зробити усвідомлений вибір, ти можеш ознайомитися з програмами ще раз за посиланнями вище. Отже, ти голосуєш за:
Clear selection
Дякуємо! Твій голос враховано!
Натиснувши «Надіслати», я даю згоду на обробку моїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Київський ліцей бізнесу. Report Abuse