Дисидентський рух на зламі епохи
20 квітня о 19:00 запрошуємо на дискусію з Євгеном Захаровим, головою "Харківської правозахисної групи" на тему "Дисидентський рух на зламі епохи".

Разом з головою Харківської Правозахисної Групи Євгеном Захаровим обговоримо як розвився дисидентський рух в СРСР, який вплив цей рух справив на пост-радянські суспільства в Україні та Росії, і як традиції радянських дисидентів стали базисом сучасних правозахисних організацій.

Перед дискусію буде показано картину «Право на пам'ять», Людмила Гордон / Росія / 2018/96 хв.

Арсеній Рогінський, один з найяскравіших умів Росії, історик, засновник Товариства "Меморіал", колишній політв'язень, розмірковує про долю країни, про своє народження в ГУЛАГу і загибелі батька в сталінській тюрмі, про політв'язнів і масовий терор, про борг історика і про тому, чому в Росії масову свідомість відторгає пам'ять про тоталітарне минуле.

Захід організовано в рамках правозахисного фестивалю кіно та діалогів "Переломлення".

__

22 квітня о 12:00 команда "Останньої Адреси-Україна" також запрошує на церемонію встановлення пам'ятного знаку
Павлу Бернардовичу Адельгейму. Встановлення відбудеться за участю Ірини Стиріковіч, представника правозахисної організації "Меморіал" і коордінаторки проекту "Остання адреса.

Деталі: https://www.facebook.com/events/627402964268413/

___

"Остання Адреса-Україна" - широка громадська ініціатива, що має на меті увічнення пам’яті українців, що стали жертвами політичних репресій та державного свавілля в роки тоталітарної Радянської влади. Результатом такої ініціативи має стати поява багатьох тисяч меморіальних знаків, одного зразку, на фасадах будинків, що стали останніми прижиттєвими адресами жертв репресій.

Основоположним принципом цього проекту є «Одне ім’я, одне життя, один знак».

Ім'я та прізвище *
Your answer
Контактна електронна адреса *
Your answer
Коментарі/побажання
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms