Inicjatywy dla chrześcijan stanu wolnego
Ankieta jest w pełni anonimowa.

Podziel się swoim doświadczeniem rekolekcji "Szczęście niejedno ma imię", spotkań w kawiarence w podziemiach Sanktuarium MB Łaskawej, Tygodnia Modlitw o Nowe Rodziny lub innych inicjatyw dziejących się w Przystani Rozwoju i DwoJedno.

Chętnie poznamy też Twoje sugestie na temat rozwoju podobnych inicjatyw dla chrześcijan stanu wolnego w innych miejscach. Skorzystamy ze wszystkich pomysłów dla ukierunkowania i rozwoju dalszych działań.

Możesz odpowiedzieć na wszystkie lub tylko na niektóre pytania. Żadne nie jest obowiązkowe - oprócz dwóch z gwiazdką ;) Jeśli będziesz chciał(a) w przyszłości coś dodać, możesz tu wrócić. Odpowiedź na każde, choćby pojedyncze pytanie, ma znaczenie!

Część 1. Nasze dotychczasowe inicjatywy
Co myślisz o inicjatywach organizowanych przez Przystań Rozwoju lub DwoJedno (od sierpnia 2015r.)? Jakie są ich owoce? Czego doświadczyłeś(-aś) lub byłeś(-aś) świadkiem?
Your answer
Co było według Ciebie szczególnie ważne i cenne na rekolekcjach "Szczęście niejedno ma imię" w kościele Zbawiciela? Jakie są ich owoce?
Your answer
W jaki sposób każdy, także Ty, może współtworzyć inicjatywy dla singli i służyć wspólnemu Dobru? Co daje takie zaangażowanie?
Your answer
Część 2. Single w Kościele
Jakie jest Twoje doświadczenie bycia singlem / osobą bezżenną w Kościele?
Your answer
Jak Kościół może odgórnie wspierać rozwój inicjatyw dla osób stanu wolnego? Co Kościół może zmienić / wprowadzić, aby przeciwdziałać samotności, zwłaszcza w wielkich miastach?
Your answer
Jakiego typu inicjatywy dla chrześcijan stanu wolnego są według Ciebie najbardziej potrzebne?
Jesteś...
Jak przyciągnąć / zaangażować mężczyzn do inicjatyw dla chrześcijan stanu wolnego?
Your answer
Jaki jest powód Twojego stanu wolnego?
Co jeszcze chciał(a)byś dodać, jakie masz pomysły, sugestie, potrzeby?
Your answer
"Uśmiech to najkrótsza droga do drugiego człowieka." Dziękujemy, ślemy uśmiech i zapraszamy - przyjdź, spotkaj się, działaj z nami dla wspólnego dobra :)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms