Inicjatywy dla chrześcijan stanu wolnego
Ankieta jest w pełni anonimowa.

Podziel się swoim doświadczeniem rekolekcji "Szczęście niejedno ma imię", spotkań w kawiarence w podziemiach Sanktuarium MB Łaskawej, Tygodnia Modlitw o Nowe Rodziny lub innych inicjatyw dziejących się w Przystani Rozwoju i DwoJedno.

Chętnie poznamy też Twoje sugestie na temat rozwoju podobnych inicjatyw dla chrześcijan stanu wolnego w innych miejscach. Skorzystamy ze wszystkich pomysłów dla ukierunkowania i rozwoju dalszych działań.

Możesz odpowiedzieć na wszystkie lub tylko na niektóre pytania. Żadne nie jest obowiązkowe - oprócz dwóch z gwiazdką ;) Jeśli będziesz chciał(a) w przyszłości coś dodać, możesz tu wrócić. Odpowiedź na każde, choćby pojedyncze pytanie, ma znaczenie!
Część 1. Nasze dotychczasowe inicjatywy
Co myślisz o inicjatywach organizowanych przez Przystań Rozwoju lub DwoJedno (od sierpnia 2015r.)? Jakie są ich owoce? Czego doświadczyłeś(-aś) lub byłeś(-aś) świadkiem?
Your answer
Co było według Ciebie szczególnie ważne i cenne na rekolekcjach "Szczęście niejedno ma imię" w kościele Zbawiciela? Jakie są ich owoce?
Your answer
W jaki sposób każdy, także Ty, może współtworzyć inicjatywy dla singli i służyć wspólnemu Dobru? Co daje takie zaangażowanie?
Your answer
Część 2. Single w Kościele
Jakie jest Twoje doświadczenie bycia singlem / osobą bezżenną w Kościele?
Your answer
Jak Kościół może odgórnie wspierać rozwój inicjatyw dla osób stanu wolnego? Co Kościół może zmienić / wprowadzić, aby przeciwdziałać samotności, zwłaszcza w wielkich miastach?
Your answer
Jakiego typu inicjatywy dla chrześcijan stanu wolnego są według Ciebie najbardziej potrzebne?
Jesteś... *
Jak przyciągnąć / zaangażować mężczyzn do inicjatyw dla chrześcijan stanu wolnego? *
Your answer
Jaki jest powód Twojego stanu wolnego?
Co jeszcze chciał(a)byś dodać, jakie masz pomysły, sugestie, potrzeby?
Your answer
"Uśmiech to najkrótsza droga do drugiego człowieka." Dziękujemy, ślemy uśmiech i zapraszamy - przyjdź, spotkaj się, działaj z nami dla wspólnego dobra :)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy