Проєкт «Архів війни» шукає свідків воєнних злочинів Росії для проведення інтерв’ю
У березні 2022 ГО «Докудейз» ініціювали створення об'єднаної бази відео та аудіосвідчень воєнного часу «Архів війни». Наша команда збирає матеріали, які фіксують злочини, здійснені російською армією на території України з 24 лютого 2022, та те, як вони вплинули на життя і побут українців. Усе – для того, щоб зберегти цінні свідчення агресії РФ в інформаційних потоках, покарати винних і розповісти світові про те, як це – жити під час наймасштабнішої війни у Європі з часів Другої світової.

Важливою частиною Архіву стануть інтервʼю зі свідками воєнних злочинів та подій. Методика, за якою вони проводитимуться, була розроблена спільно з правозахисниками, психологами та юристами, тож на них можна буде спиратися у судах.

Якщо ви стали свідком подій з ознаками воєнних злочинів (атаки на цивільних і медичних працівників, пошкодження споруд невійськового призначення, блокування гуманітарних коридорів, привласнення майна тощо) або хочете поділитися історією про свій досвід проживання війни, будь ласка, заповніть цю форму й наша команда зв’яжеться з вами.

Важлива кожна історія! Поділіться інформацією про проєкт та його сайт, аби більше людей долучилися до збору матеріалів, які засвідчують злочини Росії проти України. https://ukrainewararchive.org/ 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваші ім`я та прізвище *
Контактний номер телефону *
Адреса електронної пошти
Місто Вашого перебування
В який спосіб Вам буде комфортніше дати інтерв`ю: при особистій зустрічі з інтерв`юером чи он-лайн через zoom
Clear selection
Згода на обробку персональних даних *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy