Registracija į „CROSS MEDIA ZEN 2016" konferenciją
„Kūrybiškos Europos“ biuro Lietuvoje MEDIA skyrius birželio 27-28 d. kviečia į tarptautinę susikertančių medijų konferenciją ir kūrybines dirbtuves „Cross Media Zen 2016”.

„Cross Media Zen” - tai dviejų dienų tarptautinis susikertančių medijų renginys, susidedantis iš konferencijos ir kūrybinių dirbtuvių. Šiandien sparčiai tobulėjant technologijoms, virtualiai realybei ateinant į (audiovizualinę) rinką, interaktyvių vaizdo elementų kūrimas tampa vis aktualesnis didelei daliai kūrybinės industrijos atstovų. Renginio metu patirtimi, žiniomis bei naujovėmis dalinsis audiovizualinės industrijos profesionalai iš Europos bei Jungtinių Amerikos Valstijų.

„Cross Media Zen” ne tik galimybė įgyti naudingų žinių bei patarimų, kaip integruoti daugybę skirtingų medijų vienam tikslui pasiekti, tai taip pat ir platforma užmegzti kontaktus tarp skirtingų sričių specialistų, dalytis patirtimi bei idėjomis ir gal net susirasti partnerių interaktyvių projektų įgyvendinimui.

Birželio 27 d. (pirmadienis). KONFERENCIJA

Konferencija yra skirta įvairių kūrybinių industrijų sričių susijusių su skirtingomis medijomis profesionalams bei tuo besidomintiems studentams. Tai puiki galimybė kino, reklamos, animacijos, vaizdo žaidimų kūrėjams, programuotojams, IT, literatūros specialistams, scenaristams taip pat audiovizualinio turinio platintojams bei televizijos darbuotojams susitikti ir išgirsti apie industrijos naujienas, pokyčius bei laukiančias galimybes.

Birželio 28 d. (antradienis). KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS
Kūrybinių dirbtuvių tema - „Istorijų kūrėjai: į vartotoją orientuoto dizaino pritaikymas interaktyviame istorijų pasakojime“.

Plačiau apie konferenciją: kurybiskaeuropa.eu/media/cross-media-zen-lt

Data ir laikas: 2016 m. birželio 27-28 d.
Renginio vieta: ISM ekonomikos ir vadybos universitete, Arklių g. 18, Vilnius LT-01129, Lietuva
Renginys NEMOKAMAS, tačiau būtina išankstinė registracija.
Konferencijos bei mokymų metu pranešimai bus filmuojami ir fotografuojami. Registruodamiesi neprieštaraujate, jog jūsų atvaizdas gali būti panaudotas renginio viešinimo tikslais.

Daugiau informacijos:
Kūrybiškos Europos biuro Lietuvoje MEDIA skyriuje
Lietuvos kino centre
web.: kurybiskaeuropa.eu/media
el. paštu: media@kurybiskaeuropa.eu
Vardas Pavardė: *
Atstovaujamos organizacijos/universiteto pavadinimas: *
El. paštas: *
Registruojatės į : *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service