Uzteikums, uzteikuma veids un tiesiskais pamatojums
2020.gada 07.decembrī plkst. 11:00-13:30 tiešsaistes platformā ZOOM

Europe Direct informācijas centrs Jēkabpilī sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru aicina apmeklēt bezmaksas vebināru “ Uzteikums, uzteikuma veids un tiesiskais pamatojums”, kas notiks 2020.gada 07.decembrī plkst. 11:00 tiešsaistes platformā ZOOM

Darba devējam ir svarīgi ievērot visus nosacījumus, lai nodrošinātu likumīgu un pareizu darba tiesisko attiecību pārtraukšanu, kā arī izvēlēties optimālākos un ekonomiski izdevīgākos risinājumus, kas saistīti ar personālsastāva optimizācijas jautājumiem. Pieļautās kļūdas un nepilnības var radīt situācijas, ka tiek piemērots administratīvais sods par uzteikuma procedūras neievērošanu, kā arī nepamatots uzteikums var tikt atcelts pamatojoties uz tiesas spriedumu.
Izskatīsim raksturīgākos uzteikuma veidus. Analizēsim kā rīkoties, ja ir pieņemts lēmums darbiniekam uzteikt, kādi dokumenti nepieciešami , kā arī citas uzteikuma procedūras nianses apskatīsim seminārā/ vebinārā.
Apskatīsim sekojošus jautājumus:
1. Uzteikums, un tā saturs;
2. Tiesiskais pamatojums un paziņošanas forma;
3. Uzteikšanas un paziņošanas termiņi;
4. Galvenās vadlīnijas personālsastāva optimizācijas procesā;
5. Jautājumi un situāciju analīze.
Semināru vada: Aija Vāciete- praktizējoša juriste administratīvajās tiesībās. Profesionālais maģistra grāds privāttiesībās, mediatore, specializācija darba aizsardzības un darba drošības jautājumos.
Vārds Uzvārds *
Pārstāvētā organizācija *
e-pasts: *
tālrunis: *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy