Seminārs 7.kārtas projektu iesniedzējiem
Biedrība “Gaujas Partnerība” izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 7.kārtu Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma 19.2. “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros apstiprinātās sabiedrības virzītās vietējās attīstības stratēģijas ieviešanai aktivitātē 19.2.1. “Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas”.

Projektu iesniegumu pieņemšana notiks no 2021.gada 17.novembra līdz 2021.gada 17.decembrim.

Projektu iesniegumus var iesniegt elektroniski Lauku atbalsta dienesta (turpmāk LAD) elektroniskajā pieteikšanās sistēmā https://eps.lad.gov.lv/login.

Septītajā kārtā pieejamais publiskais finansējums ir 140 773,79 EUR. Maksimālā attiecināmo izmaksu summa vienam projektam 1.1.rīcībā – 35 000 EUR.

Seminārs notiks neklātienē, MS Teams platformā 25.11.2021., plkst. 19.00.

Aicinām savlaicīgi pārliecināties, vai jūsu datorā / mobilajās iekārtās ir instalēta MS Teams aplikācija, kā arī pievienoties pasākumam 15 minūtes pirms pasākuma sākuma.

Nolūkā nodrošināt sanāksmes dalībnieku personas datu korektu apstrādi, informējam, ka norādot savus personas datus reģistrācijas veidlapā Jūs piekrītat sniegto personas datu (vārds, uzvārds, e-pasts un tālrunis), apstrādei un uzglabāšanai, kas nepieciešama sanāksmes organizēšanai un administrēšanai. Lai piedalītos sanāksmēs, Jums ir jānorāda korekta sava kontaktinformācija, lai Ādažu novada dome varētu ar Jums sazināties un nodrošināt pasākuma tehnisko norisi, tajā skaitā arī nosūtītu Jums informāciju par pieslēgšanās iespējām elektroniskajā platformā MS Teams. Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka Ādažu novada dome sazinās ar Jums pa norādīto kontaktinformāciju.

Publiskās apspriešanas sanāksmes norise notiks ar elektroniskās platformas MS Teams starpniecību. Sanāksme tiks ierakstīta. Video/ balss ieraksti var tikt izmantoti biedrības "Gaujas Partnerība" leģitīmo interešu nodrošināšanai – pasākuma atspoguļošanai, kā arī var tikt publiskota biedrības tīmekļvietnē www.gaujaspartneriba.lv.

Biedrība "Gaujas Partnerība" kā šo datu pārzinis nodrošina, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis saistībā ar pieteikumu dalībai sanāksmēs aizpildīšanu, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
E-pasta adrese *
Telefona numurs *
Sanāksmē pārstāvēsiet *
Ja pārstāvat kādu uzņēmumu, iestādi vai nevalstisko organizāciju, lūgums paskaidrot - kādu? *
Apliecinājums: *
Required
Uz kādiem jautājumiem vēlaties saņemt atbildes semināra laikā?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy