Sağlıkta Açık İnovasyon Kampı
24-27 Haziran 2020 tarihleri arasında ‘Open Campus’’te ilk kez gerçekleştireceğimiz Sağlıkta Açık İnovasyon Kampını, Covid-19 pandemisi nedeniyle ONLINE ve ÜCRETSİZ gerçekleştireceğiz. Sağlık ve yaşam bilimleri alanında değişime öncülük etmek isteyen, sağlık sektörüne özel yenilikçi proje geliştiren ve araştırma yapan ve daha fazlasını öğrenmek isteyen herkes, açık ve ilham verici bir platformda buluşmaya davetli. Gelin hep beraber geleceği düşünelim, yenilikçi ürün ve çözümlerle ilgili deneyimlerimizi paylaşalım, geliştirelim, yeni şeyler öğrenelim ve öğretelim!

Detaylı bilgi: https://hacknbreak.com/saglikta-acik-inovasyon-kampi-2020/

Derneğimizin ve Kooperatifimizin KVK Politikası ve diğer şartlar için daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen tıklayınız. https://hacknbreak.com/gizlilik-ve-kisisel-verilerin-korunmasi/
KVK - Kişisel Verilen Korunması Onay Metni *
“Açık İnovasyon Derneği ve BİLİMKOOP tarafından 24-28 Haziran 2020 Tarihleri arasında düzenlenecek olan “Sağlıkta Açık İnovasyon Kampı’ adlı etkinliğe katılımımın sağlanması için adım, soyadım , e-posta adresim ve cep telefonum ile, etkinliğe sesli ve/veya görüntülü olarak katılmam gerektiği durumlarda sesimin ve görüntümün bu etkinlik sebebiyle işlenmesine ve yayınlaştırılmasına etkinliğin yapıldığı platformun www.youtube.com, (www.zoom.us) ve google form (https://docs.google.com/forms/), https://meet.google.com , www.slack.com sunucularının yurt dışında olması sebebiyle de verilerimin yurt dışına transferine 24.03.2016 tarihli ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu m. 5, m. 6 ve m. 9 hükümleri bağlamında onay veriyorum.” *KABUL EDİYORUM.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Açık İnovasyon Derneği. Report Abuse