Registrace MOWTO 2021
Vyplněním registračního formuláře se hlásíte k účasti na vzdělávací simulaci Světové obchodní organizace, která se bude konat v Ostravě ve dnech 28. - 30- června 2021. Jednání bude probíhat v prostorech Ostravského magistrátu a také v prostorech zastupitelstva Moravskoslezského kraje.
Pořadatelem akce je Centrum politických studií, z.s.
E-mailová adresa *
Jméno a Příjmení *
Datum narození *
Nyní studovaná škola *
Upozorňujeme, že projekt se koná v Ostravě v termínu od pondělí 28. 6. do středy 30. 6 2021. Zahájení bude v pondělí v dopoledních hodinách, konec se očekává ve středu odpoledne. Příjezd do Ostravy doporučujeme již 27.6. odpoledne nebo večer, tak abyste se pohodlně ubytovali a odpočinuli si před prvním dnem projektu. Odjezd doporučujeme až 1.7., jelikož si určitě nechcete nechat ujít vyhlášení ministerské deklarace, které proběhne až poslední den odpoledne. Navíc pro Vás připravujeme dobrovolný doprovodný program spočívající v objevování historie Ostravy - Hornické muzeum, Vysoké pece, Landek a další zajímavosti.
Koalice MOWTO
Stát, který chcete zastupovat *
V případě, že mnou vybraný stát už nebude k dispozici, bych chtěl/a zastupovat stát: *
Pokud do obou kategorií zadáte stejný stát, tak vám bude přidělen stát náhodný.
Máte zájem o ubytování v Ostravě? Hromadně zajišťujeme ubytování na kolejích Ostravské univerzity v Ostravě. Jedna noc Vás vyjde přibližně na 300 Kč. (tato odpověď není závazná) *
Budete mít zájem o sponzorované obědy v místních restauracích? Přibližná cena za 1 oběd bude 60 Kč, celkem tedy 180 Kč. (tato odpověď není závazná) *
Vyplněním registrace vyjadřujete souhlas s podmínkami účasti a platbou účastnického poplatku ve výši 300 Kč, který slouží k částečnému pokrytí nákladů na účastnický servis.
Děkujeme Vám za vaši registraci! A těšíme se na Vás! Potvrzovací email Vám pošleme v následujících 2-3 dnech.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy