BİGA BELEDİYESİ VATANDAŞ MEMNUNİYET ANKET FORMU
Yaşanabilir çağdaş kent Biga olma yolunda, Belediye Başkanımız İsmail IŞIK tarafından yapılan ve yapılacak olan projeler ile ilgili görüşlerinizi almak istiyoruz.Anketimize katılırsanız mutluluk duyarız.
Doğum Tarihiniz
MM
/
DD
/
YYYY
Telefon Numarası
Your answer
Adres
Yaşınız
Cinsiyetiniz
Eğitim Durumunuz
Mesleğiniz
Belediyemizi en son ne için ziyaret ettiniz?
Biga Belediyesinde idari yöneticilere kolay ulaşabiliyor musunuz?
Belediyenin sunduğu hizmetlerden nasıl haberdar oluyorsunuz? Birden fazla seçenek işaretleyebilirsiniz.
Şehir Merkezinde çöp konteynerlerinin yerin altına alınması ile görsel kirlilik ve pis kokudan kentimizin arındırılması hizmetinden memnun musunuz?
Belediye tarafından ilçe merkezinde ikamet eden bakıma muhtaç vatandaşlarımıza ev temizliği ve ücretsiz defin (kefen,tahta,taziye yemeği) malzeme verilmesi uygulamasından memnun musunuz?
Belediyemizce ilçemizde düzenlenen ve Atatürk Kültür Merkezinde gösterimi yapılan Kültür ve Sanat Etkinliklerinin (festival,tiyatro,sergiler,konserler) yeterli olduğunu düşüyor musunuz?
Belediyemiz erzak ve kömür yardımı dağıtımının amacına uygun hizmet ettiğini düşünüyor musunuz?
Belediyemiz sağlık personellerinin 70 yaş üstü vatandaşlarımıza yaptığı ev ziyareler uygulamasından memnun musunuz?
Belediyemiz tarafından engelli vatandaşlarımıza yönelik olarak yapılan spor aletleri ile engelli vatandaşlarımızın araçları için Belediye Meydanına konulan şarj ünitesinin hizmetinden memnun musunuz?
Belediyemizce, siz değerli vatandaşlarımıza % 30 indirimli olarak su kullanım hizmeti sağlanmasından memnun musunuz?
Nezih dinlenme yerleri ve yürüyüş alanlarıyla dilediğiniz gibi dinlenip eğlenebileceğiniz sosyal imkanlarla çevrili keyifli bir yaşam alanına sahip olan, ilçe merkezinde açılışını gerçekleştirdiğimiz ŞEHİR PARKI' na gittiniz mi?
Konu ile ilgili görüşleriniz nelerdir?
Your answer
Kültür Sarayı' nın yıkılarak yerine yapılacak olan çarşı ve katlı otopark projemiz ile çay boyu otopark düzenlemesi ve yüzüncü yıl parkı yerine yapılacak olan kapalı otopark, çarşı ve spor alanları projemizin taşıt trafiğini rahatlatacağını düşünüyor musunuz?
Konu ile ilgili görüşleriniz nelerdir?
Your answer
Yeniceköy Mahallesi ile ilgili halı saha, spor alanları yapımı ve asfalt çalışmalarından haberdar mısınız?
Konu ile ilgili görüşleriniz nelerdir?
Your answer
TOKİ Sosyal Tesisleri ile Çavuşköy Mahallesinde açılışını gerçekleştirdiğimiz Düğün Salonunu görme fırsatı bulabildiniz mi?
Salon hakkında görüşleriniz varsa nelerdir?
Your answer
Sakarya Mahallesinde yer alan Avcılar Köprüsü' nün trafiğe açılmasından memnun musunuz?
Siz değerli halkımızın kullanımına sunacağımız, Şirintepe Mahallesinden Pancar Yeri olarak bilinen alana yapılacak olan, çocukların hayal dünyasına mutluluk katacağımız Masal Dünyası temalı içinde masal kahramanlarının yer alacağı Tema Park projemizden haberdar mısınız?
Siz hangi kahramanların yer almasını istersiniz?
Your answer
Hamdibey mahallesinde, Kuvayi Millliye Kahramanı Köprülü Hamdibey Anıtı konularak oluşturulan meydan düzenlemesi ile Sakarya Mahallesinde yer alan Kavaklık Parkı yenilenme çalışmalarının ilçe merkezine estetik bir görünüm kazandırdığını düşünüyor musunuz?
Her mahalleye kazandırılan spor salonlarımız ile kadınlarımıza sunulan spor imkanından aile fertleriniz faydalanıyor mu?
Belediye Başkanımız veya personelimiz tarafından yeni doğan bebeklere yapılan ev ziyaretleri ile yaşlı-bakıma muhtaç-kimsesiz olduğu tespit edilen vatandaşlarımıza yönelik ev temizliği ve berber hizmetinden memnun musunuz?
Hamdibey ve Şirintepe Mahallesi başta olmak üzere ilçemiz muhtelif yerlerinde yoğun yağıştan kaynaklı oluşabilecek su baskınlarına engel olmak amacıyla gerçekleştirilen, yağmur suyu isale hattı yapımından memnun musunuz?
Mahallenizde bu konu ile ilgili tespit ettiğiniz ihtiyaçlarınız varsa nelerdir?
Your answer
Kocabaş Çayı Köprüsünün yenilenme projesi kapsamında köprünün üzerinin kapatılmasını istiyor musunuz?
Şirintepe Mahallesi Kırlar Mevkiinde gerçekleştirdiğimiz yol düzenleme ve asfalt çalışmalarını yeterli buluyor musunuz?
İlçemiz girişinde yapılan kavşak genişletme ve çevre düzenlemesi çalışmalarından memnun musunuz?
Cumhuriyet Mahallesinde yapımı tamamlanan Çiçeklidede Meydanı düzenlemesi ve ilçe merkezinde yer alan Küçük Şadırvanın yenilenmesinin ilçemize estetik bir görünüm kazandırdığını düşünüyor musunuz?
Hükümet Meydanında ve 85.yıl Milli Egemenlik Parkında gerçekleştirilecek olan çevre düzenlenmesi hakkında görüşleriniz nelerdir?
Your answer
Belediyemiz tarafından düzenlemesi yapılan Abdiağa mesire alanını ziyaret etme fırsatınız oldu mu?
Yapılmasını istediğiniz yenilik varsa konu ile ilgili görüşleriniz nelerdir?
Your answer
Siz değerli hemşehrilerimizi deniz ile buluşturan Biga Belediyesi Aksaz Sosyal Tesislerinde hizmet verilmeye başlandığından haberdar mısınız?
Kültür gezileri kapsamında uygun ücretler ile düzenlediğimiz Çanakkale-Şehitlik, Bursa, Edirne, İstanbul, Eskişehir turlarımıza aile fertlerinizden katılan oldu mu?
Eklemek istediğiniz başka görüşleriniz varsa lütfen kısaca belirtiniz.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service