Grupa Tutoringowa - formularz zgłoszeniowy
Projekt "Jak nie zabłądzić w domu”  jest odpowiedzią na szerzące się zainteresowanie edukacją domową (ED) w Polsce. W naszym zespole zebraliśmy 13 ekspertów z 4 instytucji partnerskich, którzy łącząc swoją wiedzę oraz doświadczenie przygotowali cykl Warsztatów Tutoringowych online, które będą źrodłem wiedzy i wsparciem dla rodziców lub innych osób zainteresowanych tematyką ED.

Czym jest Grupa Tutoringowa?
Celem Grupy jest zebranie osób zaangażowanych w edukację domową lub zainteresowanych tym tematem oraz zaproszenie jej do udziału w Warsztatach przygotowanych przez naszych ekspertów. Podczas Warsztatów prowadzone będą sesje szkoleniowe oraz panele dyskusyjne, gdzie uczestnicy mogli podzielić się swoim doświadczeniem.

Czego będą dotyczyły Warsztaty Tutoringowe?
* integrowania treści programowych i planowania odysei edukacyjnych
* wyznaczania i realizowania celów indywidualnych oraz dydaktycznych
* wymiany doświadczeń i tutoringu dla rodziców, którzy wchodzą w rolę edukatorów

Ile osób może zapisać się do grupy?
W ramach projektu dostępne jest 30 miejsc.

Kiedy będą odbywały się spotkania?
Spotkania będą odbywały się on-line, w drugie środy miesiąca, od października 2022 do czerwca 2023 w godz. 19:00 - 21:00.
Daty spotkań: 12.10.22, 9.11.2022, 14.12.2022, 11.01.2023, 8.02.2023, 8.03.2023, 12.04.2023, 7.06.2023.

A czy czeka na mnie jakaś niespodzianka?
TAK! W maju 2023 zaplanowany jest wyjazd na Islandię dla 2 najaktywniejszych uczestników Grupy Tutoringowej. Udział w wyjeździe finansowany będzie ze środków projektu. Odwiedzimy islandzkie szkoły i poznamy rodziców, którzy realizują tam edukację domową.

Kim są nasze instytucje partnerskie?
Wolna Szkoła, Akademia Dobrej Edukacji, Asgardur School in the Cloud i up!homo

Jeżeli masz dzieci w edukacji domowej lub po prostu jesteś zainteresowana/y tematem edukacji domowej zachęcamy do zapisu do naszej Grupy Tutoringowej.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Nie powinno zająć to więcej niż 5-7 minut. Nie wszystkie pytania są obowiązkowe, jednak zachęcamy do udzielenia odpowiedzi na większość pytań, abyśmy mogli jak najlepiej przygotować się do cyklu warsztatów i spełnić Wasze oczekiwania.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy