HAKATONS  "IESTARTĒ VIPs - komandu veidošana un pieteikumu gatavošana"

No 23. līdz 24. septembrim, 

Vidzemes Augstskolā, Tērbatas ielā 10, Valmierā

Vēlies piedalīties projektā “Vidzemes inovāciju programma studentiem” – VIPs”?  Projekta 2. cikls ilgs no 2022. gada septembrim līdz 2023. gada aprīlim. Vairāk informācijas šeit - www.vips.va.lv

Ar komandu vai individuāli, ar ideju vai bez - piesakies dalībai hakatonā “IESTARTĒ VIPs - komandu veidošana un pieteikumu gatavošana”, lai sagatavotu kvalitatīvu pieteikumu dalībai programmā VIPs.

Hakatona laikā Tev būs iespēja iepazīties ar citiem dalībniekiem,  izvēlēties kādu no dotajiem izaicinājumiem vai gūt atbalstu savas inovatīvās biznesa idejas attīstīšanai VIPs programmas ietvaros. Individuāli vai kopā ar domubiedriem strādāsiet pie idejas pieteikuma izveides, būs pieejams atbalsts no VIPs komandas speciālistiem, izaicinājuma devējiem un dažādu jomu profesionāļiem. Ekspertu komanda izvērtēs visus pieteikumus, lai izvirzītu programmai potenciāli veiksmīgāko inovāciju pieteikumu autorus.

Ja Tevi uzņems programmā, jau oktobra beigās, sadarbībā ar rūpīgi piemeklētu darba vadītāju, mentoriem un ekspertiem, sāksies darbs pie inovācijas izstrādes! Tu iegūsi ikmēneša stipendijas, grantus idejas attīstīšanai, ekspertu un mentoru vērtīgos padomus un atbalstu no VIPs komandas speciālistiem.

Šeit vari iepazīsties ar uzņēmumu un organizāciju dotajiem izaicinājumiem un izvēlēties savējo - vips.va.lv/izaicinajumi/

Sign in to Google to save your progress. Learn more

1. Kāds ir Tavs vārds, uzvārds?

*
2.Tava e-pasta adrese: *

3. Mobilā telefona numurs:

*

4. Ieraksti, izglītības iestādes nosaukumu, kurā Tu mācies:

*
5. Atzīmē, kurā kursā/klasē Tu mācies: *

6. Kādu studiju programmu/mācību novirzienu apgūsti?

*
7. Vai Tu esi iepazinies ar izvirzītajiem izaicinājumiem  vips.va.lv/izaicinajumi/ , ko var risināt VIPs programmas ietvaros?   *
8. Ja VIPs ietvaros domā izstrādāt risinājumu kādam no uzņēmumu/organizāciju dotajiem izaicinājumiem, lūdzu norādi vienu līdz trīs izaicinājumus, kas Tev šķiet višsaistošākie:
8.1. Mana 1. prioritāte:
8.2. Mana 2. prioritāte:
8.3. Mana 3. prioritāte:

9. Kā Tu vēlies strādāt hakatonā:

*

10. Ja Tev jau ir komandas biedri, lūdzu ieraksti  viņu vārdus un uzvārdus:

11. Vai Tavi komandas biedri plāno piedalīties hakatonā?

Clear selection

12. Atzīmē, kādu dalības formu hakatonā Tu izvēlies:

*

13. Hakatona laikā tiks nodrošināta ēdināšana, lūdzu atzīmē: (JA piedalīsies klātienē!) 

Clear selection

14. Lūdzu ieraksti atbildi, ja Tev ir alerģija pret kādu noteiktu produktu grupu/produktu! (JA piedalīsies klātienē!) 

Paldies par reģistrāciju!
Vairāk informācijas nosūtīsim Tev uz e-pastu. Uz tikšanos hakatonā "Iestartē VIPs"!

-VIPs komanda

Personas datu apstrāde:
1. Reģistrācijas anketā norādītie personas dati atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām tiks apstrādāti hakatona organizēšanai un projekta “Vidzemes Inovāciju Programma studentiem - VIPs" Nr. 1.1.1.3/21/A/009 ietvaros.

2. Informējam, ka publicitātes nolūkos pasākums tiks fotografēts un/vai filmēts. Attēli var tikt izmantoti pasākuma un projekta norises atspoguļošanai sociālo tīklu Facebook.com, Instagram.com lapās, mājas lapās un drukātajos izdevumos.

3. Piekrītu savu sniegto personas datu uzglabāšanai un apstrādei biedrības “Valmieras Attīstības aģentūra”, vienotais reģistrācijas nr. 40008054745 (turpmāk – Aģentūra). Aģentūras Privātuma politika pieejama: http://developvalmiera.lv/privatuma-atruna/ un Vidzemes Augstskolā, Reģ.nr. 90001342592, adrese: Cēsu 4, Valmiera, LV4201.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Valmiera city council. Report Abuse