Kūrybinių dirbtuvių ciklas „Meno šeštadieniai“
Gruodį KKKC Meno kieme – kūrybinių dirbtuvių ciklas „Meno šeštadieniai“

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Meno kiemo dirbtuvėse (Daržų g. 10, Klaipėda) 2021-ųjų gruodžio šeštadieniai skirti kūrybinei veiklai ir pažinčiai su menininkais – naujaisiais dirbtuvių rezidentais.

DIRBTUVIŲ GRUPĖ PILNA12.18 / šeštadienį / 12:00 praktinės spalvų pažinimo dirbtuvės „Spalvos kontekstai“. Kūrybinės dirbtuvės su tapytoju Rodionu Petrovu skirtos norintiems pažinti, kaip paletėje sukuriama spalvų sistema tapybos darbui, kaip keičiasi spalvos ir kontekstualizuojasi skirtingi atspalviai maišant dažus ir tapant jais ant drobės, kokią įtaką daro spalvinė aplinka skirtingų spalvų suvokimui. Trukmė: 2,5 val.

PRAĖJO 12.04 / šeštadienį / 12:00 – kalėdinio atviruko kūrybinės dirbtuvės. Kūrybinėse dirbtuvėse su menininkėmis Diana Monkevičiūte-Rakauskiene ir Aglaja Ray linoraižinio technika bus kuriamas kalėdinis atvirukas. Pasirinkti ir išraižyti motyvai bus spaudžiami ant atviruko bei voko, derinant spalvotą ir bespalvį giliaspaudės atspaudą. Trukmė: 1,5 val.

DIRBTUVIŲ GRUPĖ PILNA 12.11 / šeštadienį / 12:00– kalėdinio vainiko ir žaisliuko dirbtuvės. Dirbtuvių dalyviai, vadovaujami menininkių Dianos Monkevičiūtės-Rakauskienės ir Aglajos Ray, linoraižinio technika kurs tekstilinius kalėdinius vainikus ir eglutės žaisliukus – pasirinkti ir išraižyti motyvai bus spaudžiami ant iškirpto vainiko ar žaisliuko formos natūralaus audinio (medvilnės, lino). Trukmė: 1,5 val.

Bilieto į dirbtuves kaina: 4 €
Bilietus galėsite įsigyti Parodų rūmų kasoje, dirbtuvių dieną.
Pasiteiravimui galite kreiptis agniete@kkkc.lt
Daugiau informacijos https://www.kkkc.lt/lt/renginiai/


Gero šeštadienio!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jūsų vardas ir pavardė
Kontaktinis telefono nr.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy