NAUCZANIE JĘZYKA POLSKIEGO- Wolontariat
Zapraszamy bardzo serdecznie do wzięcia udziału w wolontariacie, który na celu ma pomoc Ukraińskim dzieciom, młodzieży oraz często rodzicom dzieciaków w nauce języka polskiego. Nie wymagamy doświadczenia. Potrzebujemy wolontariuszy, którzy będą mieli wolny czas w tygodniu (pon-pt.) w godzinach 15:00-19:30, mają łatwość do przekazywania wiedzy, poprowadzą zajęcia grupowe oraz posługują się językiem ukraińskim ( nie jest to wymóg).
Dodatkowe informacje:
Jak to wygląda od początku? Wolontariusz zgłasza możliwość i chęć do prowadzenia lekcji języka polskiego. W biurze znajdującym się na placu św. Macieja 5a podpisujemy umowę wolontariacką i ustalamy dyspozycyjność wolontariusza, następnie zbieramy grupę chętnych. Kolejnym etapem jest już udzielanie przez wolontariusza lekcji!
Miejsce udzielania lekcji:
Fundacji Hobbit:
pl. Św. Macieja 5a,
50-244 Wrocław
Kontakt: katarzyna.zofia.rostworowska@fundacja-hobbit.pl
Instagram: @hobbitfundacja
Facebook: fundacja hobbit
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię *
Nazwisko *
Numer telefonu *
Adres email *
Preferowana grupa wiekowa *
Required
Dyspozycyjność  *
Required
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w powyższym oświadczeniu, na potrzeby niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i potrzeb organizacyjnych  uczestnika projektu Pogotowie Uczniowskie (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.(RODO) w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r o ochronie danych osobowych (Dz.U .2018 poz.1000). *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy