Hibrīddarbs: kā ir un kā būs? #LOPBkonf2022
Latvijas Organizāciju psihologu biedrība 2022. gada 6. un 7. oktobrī rīko konferenci - Hibrīddarbs: kā ir un kā būs? Konferences mērķis ir iepazīstināt ar jaunākajiem pētījumiem, kā arī dalīties, ar pieredzi no Latvijas organizāciju vides hibrīddarba laukā.
Piesardzības labad (neriskējot ar savu un apmeklētāju veselību), šogad plānojam rīkot konferenci tiešsaistes formātā, divu sesiju veidā (3+3 stundu garumā). Detalizētāk konferences programmu skatīt drīzumā mūsu mājas lapā www.lopb.lv Aizpildot anketu, iespējams pieteikties dalībai konferencē.  
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Pieteikšanās veidlapa
Zemāk norādītā informācija tiek vākta, lai sazinātos ar dalībniekiem par konferences gaitu, izveidotu konferences dalībnieku sertifikātus, saņemtu norādījumus par dalības maksu konferencē, kā arī pēcāk nosūtītu materiālus no lektoriem.
E-pasta adrese: *
Vārds: *
Uzvārds: *
Organizācija:
Statuss LOPB biedrībā: *
Uz kādiem jautājumiem par hibrīddarbu vēlies saņemt atbildi?
Ar reģistrāciju konferencei tiek uzskatīts, ka piekrītat savu norādīto personas datu apstrādei un uzglabāšanai semināra ietvaros *
Required
Informējam, ka konferences laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotogrāfijas un video ieraksti var tikt izmantoti publicitātei un mācībām nekomerciālos nolūkos *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy