Poďte predávať na Dobrý trh na Jakubáku!
Dobrý trh na Jakubáku je náš obľúbený jarný trh, ktorý sa venuje lokálnym producentom a remeselníkom, inovatívnym produktom a nápadom podporujúcim Zero Waste životný štýl a cirkulárnu ekonomiku a komunitám rôznych kultúr v rámci [fjúžn] festivalu.

Chceli by ste predstaviť svoje produkty alebo služby na Dobrom trhu na Jakubáku, ktorý sa uskutoční 27.4.2019? Vyplňte túto prihlášku a venujte pozornosť aj kritériám výberu:

• Predajci potravinových produktov
Uprednostňujeme lokálnych a regionálnych roľníkov a výrobcov potravín, ktorí pracujú s ohľadom na životné prostredie, tradície, krajinu, hospodárske zvieratá a miesto, v ktorom pôsobia. V prípade potravín, ktoré nie je na území SR možné vypestovať/vyrobiť, prihliadame na farmársky pôvod, remeselnú výrobu (BIO a Fair Trade) a na priame vzťahy dovozcov z producentami.

• Predajci doplnkového sortimentu
Uprednostňujeme lokálnych a regionálnych výrobcov, ktorí používajú materiály, nezaťažujúce životné prostredie. Zaujíma nás, odkiaľ pochádzajú vaše materiály a spôsob výroby. Vítame originálne produkty, knihy (malé knižné vydavateľstvá), dizajn, starožitnosti a doplnkový tovar súvisiaci s potravinami alebo so zdravým, ekologickým a pomalým životným štýlom. Riadime sa heslom: Ten, kto vyrába, aj predáva.

Podmienkou účasti na Dobrom trhu je snaha o znižovanie odpadu. Ak používate na svoj tovar obaly, dbajte na to, aby boli kompostovateľné (certifikované) alebo sa obaly snažte minimalizovať.

Svoje prihlášky a všetky požadované prílohy vyplňte najneskôr do 28.2.2019. Potrebné prílohy nájdete na webstránke http://dobrytrh.sk/prihlaska/ Prílohy je potrebné zaslať aj v prípade, že ste sa už Dobrého trhu v minulosti zúčastnili, najneskôr do 48h od zaslania prihlášky. Organizátori budú každého záujemcu, ktorý splnil podmienky predaja, kontaktovať najneskôr do 18.3. 2019.

V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte na jankavasakova@gmail.com alebo na tel. čísle 0908 170 844.


Email address *
Meno a priezvisko predajcu/Názov spoločnosti (prosím zadávajte údaje, podľa PLATNÝCH fakturačných údajov) *
Your answer
Názov Vašej značky či prevádzky *
Your answer
Región, z ktorého pochádzate: *
Definujte váš hlavný produkt *
Krátky popis Vás a Vášho produktu alebo aktivít (max 400 znakov) *
Ak ste obchodník, pridajte stručný popis dodávateľa predávaného tovaru – nie názov firmy, ale prostredie, z ktorého pochádza, popis výrobcu a filozofie, s ktorou sa obchodne stotožňujete. Prečo dovážate práve tento tovar?
Your answer
Webová stránka alebo link kde nájdeme viac informácií o Vás *
Your answer
Kontaktná osoba (s touto osobou budeme komunikovať) *
Your answer
Telefónny kontakt *
Your answer
Trvalý pobyt/Sídlo spoločnosti (podľa PLATNÝCH fakturačných údajov) *
Your answer
Mesto/ Obec *
Your answer
IČO *
(fyzická osoba zadá dátum narodenia)
Your answer
DIČ *
(ak nemáte, napíšte 4 nuly)
Your answer
IČ DPH *
(ak nemáte, napíšte 4 nuly)
Your answer
Daňový kód registračnej pokladne *
(ak nemáte, napíšte 4 nuly)
Your answer
Účasť na Dobrom trhu je podmienená používaním kompostovateľného riadu a baliaceho materiálu. Pri kúpe riadov prosím dbajte na správnu certifikáciu (nie biodegradovateľné, ale kompostovateľné). Kúpou riadu priamo od nášho partnera, firmy JRK, prispejete na spracovanie nášho kompostu, ktorý tvorí až 75% nášho odpadu. Kompostovateľný riad si od JRK môžete objednať do 11. apríla 2019 tu https://www.menejodpadu.shop/kompostovatelne-riady/ Pri vypĺňaní online objednávky, uveďte v poznámke heslo "Dobrý trh". *
V našej cenovej politike sme zaviedli poplatok za poskytovanie služieb na trhovom mieste, produkčné a administratívne práce spojené so zabezpečením predajného miesta, ako zabratie a zaujatie verejného priestranstva, miestna daň, dopravný projekt, účtovníctvo a iné, vo výške 20 eur. *
Uveďte požadovanú predajnú šírku (v poplatku je zahrnutá produkcia podujatia, asistencia na mieste, bezpečnosť, zdravotná a požiarna ochrana, upratovanie, odpadový management a iné) *
Uveďte požadovanú predajnú hĺbku (v cene nájmu) *
Chcem si prenajať stánok *
Využite možnosť prenájmu stánku od Dobrého trhu. Rozmery sú 2x1 m, stánky majú striešku a budú pre vás k dispozícii už postavené ráno. Za požičanie stánku vyberáme zálohu 50 eur v hotovosti (prosím pripravte si peniaze vopred). Po odovzdaní stánku v 100% stave vám bude záloha vrátená, škody zaúčtujeme.
Captionless Image
Potrebujem prípojku na elektrinu (prosím vopred zvážte, či naozaj potrebujete elektrinu, nebude možné ju doobjednať pred Dobrým trhom) *
Odber elektrickej energie (poplatok za 1kW je 7 Eur) *
Fyzická osoba
Uvedené dokumenty vypíšte a zašlite do dvoch dní od prihlásenia na mail jankavasakova@gmail.com (vzory si môžete stiahnuť na http://dobrytrh.sk/prihlaska/ )
Právnická osoba
Uvedené dokumenty vypíšte a zašlite do dvoch dní od prihlásenia na mail jankavasakova@gmail.com (vzory si môžete stiahnuť na http://dobrytrh.sk/prihlaska/ )
Súhlasím a zaväzujem sa nasledujúcimi podmienkami v prípade, že budem akceptovaný na účasť na Dobrý trh: *
Required
V zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov pre občianske združenie “punkt” za účelom komunikácie a zasielania informácií o projektoch a podujatiach občianskeho združenia “punkt”. (Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať, a to úplne. Mimo toho môže občianske združenie “punkt”spracovávať Vaše osobné údaje zo zákonných dôvodov v súvislosti s plnením svojich právnych povinností a tiež pre ochranu občianske združenie “punkt”.) *
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service