Zapisy na zajęcia dla dzieci 5-6 lat oraz 7-12 lat / Modern Jazz i Latino Mix - nabór styczniowy 2020
Nie zdążyłeś zapisać swojego dziecka na zajęcia taneczne początkiem roku szkolnego? Albo po prostu tak się sprawy potoczyły, że musieliście zrezygnować z zajęć w trakcie I semestru? Nic się nie przejmuj. W STYCZNIU twoja Pociecha może znów przystąpić do grup tanecznych w DANCE#LOVEit. Do wyboru zajęcia taneczne MODERN JAZZ oraz LATINO MIX dla dzieci w wieku od 5-12 lat. Pierwsze zajęcia gratis.

Uwaga! Wszystkie wymienione w formularzu grupy trwają, można dołączyć do nich w każdej chwil przez cały styczeń. Jedynie grupa Latino Mix 5-6 lat we wtorki o 17:00 wystartuje dopiero po uzbieraniu odpowiedniej liczny chętnych na zajęcia dzieci.

Taniec to jedna z bardziej efektywnych form rozwoju dla twojego latka. Przyprowadź do nas swoją pociechę i zobacz jak w przyjemny sposób może rozwijać swoją koordynację, równowagę, zwinność i zmysł artystyczny pod okiem wykwalifikowanej kadry. Zajęcia z Modern Jazzu prowadzi Ewelina Tomiczak, zaś zajęcia z Latino Mix prowadzi Ewelina Fajkis. Więcej na temat instruktorów oraz kompletny grafik zajęć tanecznych na www.danceloveit.pl.

UWAGA!
W formularz wpisana jest możliwość edycji odpowiedzi, co oznacza, że zapisujesz się TYLKO RAZ, dostajesz na maila kopię swojego formularza, a jeśli po czasie zdecydujesz się na kolejne zajęcia, tylko zaznaczasz dodatkowe opcje w swoim formularzu. :)

Cennik zajęć dla dzieci:
-> 4 x 45 min -> karnet 50zł - ważny 30 dni
-> 4 x 60 min lub 4 x 75 min -> karnet 60zł ważny 30 dni
-> 8 x 60 min (np Małe Jazziki 2 x w tyg lub Modern Jazz i Latino Mix 1 raz w tyg.) -> 100zł - ważny 30 dni
-> jeśli tego samego dnia wykupisz karnet - pierwsze zajęcia są gratisowe. Pierwsze zajęcia w DANCE#LOVEit kosztują 10zł.

Zajęcia odbywają się na sali studia DANCE#LOVEit ul. Powstańców Śląskich 6 w Bielsku-Białej II piętro

Kontakt:
DANCE#LOVEit studio tańca
tel.: 661162951, tel.: 662019902
www.danceloveit.pl
danceloveit.info@gmail.com

A to wszystko z miłości do tańca ♥
ZAPRASZAMY :)
Email address *
*** Wypełniając ten formularz godzisz się na Regulamin działalności studia tańca DANCE#LOVEit oraz na politykę działalności studia zgodną z przepisami RODO. Polityka ta związana jest z przetwarzaniem przez studio tańca DANCE#LOVEit twoich danych osobowych. Proces przetwarzania związany jest z organizacją niniejszych zajęć tanecznych. Obydwa regulaminy znajdują się na stronie www.danceloveit.pl. Zachęcamy do zapoznania się ze wspomnianymi przepisami. *
Required
imię i nazwisko rodzica / opiekuna *
imię i nazwisko dziecka *
wiek dziecka *
numer kontaktowy do rodzica *
mail kontaktowy do rodzica *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy