10 PRIORIT KROMĚŘÍŽE - Už víme, jaké jsou… Souhlasíte s nimi?
Vážení spoluobčané,
dostává se Vám do rukou anketní lístek, na němž jsou uvedeny priority, které vyplynuly z veřejného diskusního fóra „10P aneb DESATERO PRIORIT KROMĚŘÍŽE“, jež proběhlo v úterý 9. 4. 2019 na Kulturním domě v Kroměříži. Cílem této veřejné diskuse i na ni navazující ankety je dát občanům města Kroměříže prostor, aby se mohli vyjádřit k tomu, co v našem městě chybí, co by se mělo změnit, upravit, zajistit, aby byli spokojeni s místem, kde žijí, pracují a které je jejich domovem.

Prosíme, abyste označili pouze 2 priority, které považujete za nejaktuálnější a které by dle Vašeho názoru měly mít v řešení přednost před ostatními. (Můžete označit jednu prioritu a ta následně dostane 2 hlasy, nebo označíte dvě priority, a každá získá po jednom hlase.)

NÁVRHY PRIORIT – Priority v seznamu nejsou řazeny dle důležitosti, tu jim dáte Vy svým hlasem!

NÁVRHY PRIORIT
Pokud máte zájem podílet se na dalším rozvoji města, chcete být informováni a zváni na projednávání priorit ve městě, uveďte zde, prosím, své kontaktní údaje.
Jméno a příjmení
Your answer
Bydliště
Your answer
E-mail
Your answer
Výsledky ankety budou uveřejněny ve Zpravodaji města a na internetových stránkách města. Výsledky ankety budou spolu s výstupy z veřejného fóra Zdravého města a místní Agendy 21 předloženy radě a zastupitelstvu města.
Vyjádřit svůj názor pomocí ankety můžete až do pátku 17. května do 12:00 hodin!
Děkujeme Vám za zájem o naši společnou budoucnost a za Váš čas!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service