Formularz zgłoszeniowy DWML "O Crux Ave"
To właśnie tutaj możesz zapisać się na Dominikańskie Warsztaty Muzyki Liturgicznej "O Crux Ave", które odbędą się 13-15 marca 2020 r. w Zespole Szkół Salezjańskich w Łodzi. 🙂

W trakcie tegorocznych Warsztatów będziemy pochylać się nad tajemnicą Krzyża Pańskiego i poprzez przygotowywane pieśni wielkopostne i pasyjne zagłębimy się w nasze jedyne źródło nadziei. Zapraszamy do tego wszystkich, którzy zechcą pójść za tytułem i wziąć udział w naszych Warsztatach.

Garść informacji o zapisach:

▶️ Zapisanie się poprzez ten formularz jest informacją dla Organizatorów o chęci wzięcia udziału.
W ciągu następnych kilku dni, na podany adres mailowy, Organizatorzy wyślą potwierdzenie zgłoszenia udziału, numer uczestnika oraz termin i dane do wykonania przelewu.

▶️ Warunkiem rejestracji jest opłacenie z góry kosztu uczestnictwa w wysokości 90 zł lub 110 zł (z sekcją specjalistyczną). Po wpłynięciu właściwej kwoty, Uczestnik zostanie zarejestrowany do udziału w Warsztatach i otrzyma potwierdzenie mailowe.

▶️ Uczestnik nie ma obowiązku uczestniczenia w całości Warsztatów. W sytuacjach, których dostosowanie do godzin zajęć warsztatowych nie jest możliwe (np. godziny pracy/zajęć na uczelni, innych obowiązków), dopuszczamy przybycie w trakcie prób, wcześniejsze wyjście, czy chwilowe opuszczenie w trakcie. Tym samym, w indywidualnych i zgłoszonych wcześniej Organizatorom przypadkach, jest możliwa późniejsza rejestracja niż założona w planie. Wysokość opłaty za uczestnictwo w Warsztatach nie ulega zmianie, bez względu na czas na nich spędzony. Jednocześnie zwracamy uwagę, iż obecność podczas całości wydarzenia pozwala w pełni skorzystać z wiedzy przekazywanej przez Prowadzących, zapobiega przeoczeniu ustaleń interpretacyjnych dla poszczególnych tytułów, jak również zdecydowanie ułatwia finałowe wykonanie przygotowywanych pieśni jednostkowo, a także w kontekście całego chóru.

▶️ Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu Uczestnika decyduje kolejność zgłoszeń, jednak osoby, od których przelew nie wpłynie w wyznaczonym terminie, będą musiały ustąpić miejsca kolejnym.

▶️ Jeśli ze względu na duże zainteresowanie nie uda Ci się zapisać, zostaniesz wpisany na listę rezerwową (więcej informacji w mailu potwierdzającym zgłoszenie).

Poniższe informacje są niezbędne do przeprowadzenia warsztatów.
Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią formularza.
Zgłoszenia trwają do 1.03.2020!

Czekamy na wasze zgłoszenia i życzymy powodzenia!
Sztab DWML "O Crux Ave"
Email address *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Wiek *
Uczestnik warsztatów musi mieć skończone 15 lat. W przypadku osób małoletnich (do 18 r.ż.) niezbędna jest pisemna zgoda rodzica na uczestnictwo we Warsztatach.
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Miejscowość
Skąd przyjeżdżasz? Nie podawaj adresu :)
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy