Zpětná vazba / Feedback
Formulář slouží k zaznamenání zpětné vazby pro vedení FEL. Po vyplnění formuláře stiskněte tlačítko "Odeslat". / The form is used to record feedback for the FEE management. After filling out the form, press the "Odeslat" button.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Zde uveďte Váš podnět: / Enter your suggestion here: *
Vzhledem k předpokládané anonymitě odpovědi si vyhrazujeme právo nereagovat na podněty, které zcela zjevně nepatří do agendy fungování Fakulty elektrotechnické, nebo jsou urážlivé. Děkujeme za pochopení. / Due to the presumed anonymity of the answer, we reserve the right not to respond to suggestions that clearly do not belong to the agenda of the Faculty of Electrical Engineering or are offensive. Thank you for your understanding.
Pokud si přejete dostat reakci na svůj podnět, uveďte prosím svůj email. / If you wish to receive a response to your suggestion, please enter your email.
Na emaily mimo doménu Fakulty elektrotechnické Západočeské univerzity v Plzni nebude reagováno. / Emails outside the domain of the Faculty of Electrical Engineering of the University of West Bohemia will not be responded to.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Západočeská univerzita v Plzni. Report Abuse