TÉMATA VAŠEHO KRAJE
Vyplňte prosím tento krátký mikrodotazník.

Zajímá nás, co vnímáte jako největší problémy svého kraje. Pokud můžete, buďte prosím konkrétní a uveďte příklad.

Pokud máte zkušenost s tím, jak jednání Andreje Babiše nebo jiných politiků poškodilo Vás nebo někoho jiného ve Vašem kraji, dejte nám to vědět. Chceme zmapovat problémy naší země na příkladech konkrétních lidí (problémy drobných zemědělců, zruinovaní podnikatelé, vykořisťovaní zaměstnanci a nevhodné pracovní podmínky ve fabrikách (nejen Agrofertu), nemorální jednání, ničení krajiny, korupce, manipulace s veřejnými zakázkami atd...)
PSČ Vaší obce *
Your answer
Vyberte, prosím, oblasti, které jsou ve Vašem kraji podle Vás nejvíce problematické a zasloužily by si tedy největší zájem politiků. (Vyberte max. 3 možnosti).
Mohli byste prosím problém více přiblížit a krátce popsat, o co konkrétně jde? (Záleží na Vás, ke kolika zvoleným oblastem z předchozí otázky se zde vyjádříte).
Děkujeme za to, že s námi sdílíte svůj pohled. Chceme zmapovat, co opravdu trápí lidi po celé republice, jaké problémy dennodenně řeší a co by tedy měli řešit i politici. Vaše příběhy nejsou primárně určeny ke zveřejnění.
Your answer
Víte o nějakém konkrétním příkladu toho, co Andrej Babiš či jiní politici udělali ve Vašem kraji špatného? Poškodili někoho ve Vašem okolí nebo přímo Vás osobně? Popište nám to, prosím.
Děkujeme za to, že s námi sdílíte Vaše příběhy. Chceme zmapovat, co opravdu trápí lidi po celé republice, jaké problémy dennodenně řeší a co by tedy měli řešit i politici. Vaše příběhy nejsou primárně určeny ke zveřejnění.
Your answer
Pokud jste uvedli konkrétní příklad či příběh, nechte nám na sebe prosím kontakt, ať se Vám případně můžeme ozvat a zjistit více. E-mail:
Your answer
Díky, že jste v tom s námi! ;-)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy