Formularz CZUŁA MATERIA / Otwarty warsztat pilatesu / Greta Polańska-Moidini - NOWY TERMIN! 26.08.2022 W GODZ. 10-18


MATERIA zaprasza na otwarty warsztat pilatesu w ramach cyklu CZUŁA MATERIA, który poprowadzi Greta Polańska-Moidini

Termin: piątek, 26.08.2022, w godzinach 18 - 20

Siedziba Instytutu Choreografii i Technik Tańca Akademii Muzycznej w Ogrodach Geyera przy ul. Piotrkowskiej 295 w Łodzi

Wracamy z cyklem otwartych zajęć ruchowych CZUŁA MATERIA dla wszystkich! W 2022 roku odbędzie się 10 spotkań.

Cykl CZUŁA MATERIA powstał na bazie certyfikowanych metod pracy z ciałem i ruchem. Nie trzeba mieć żadnego wcześniejszego doświadczenia ani umiejętności, by wziąć udział w zajęciach.
Osoby prowadzące i organizatorzy tworzą bezpieczne warunki do doświadczania ruchu i tańca. Zaproszą do spotkania z ruchem subtelnym, uważnym i dostosowanym do indywidualnych możliwości.
Kuratorka cyklu: Kamila Majchrzycka-Szymańska

Doświadczenie z ruchem nie jest wymagane.
Co przygotować:
wygodny, luźny strój, długi rękaw, woda.
Osoby posiadające matę do yogi/pilatesu mogą zabrać ją ze sobą.

Greta Polańska-Moidini - choreograf, pedagog tańca, instruktor i szkoleniowiec pilatesu z piętnastoletnim doświadczeniem, wykładowca akademicki.
Absolwentka studiów pedagogiczno-artystycznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Kalifornijskiego Instytutu dla Profesjonalistów Pilates Body Art and Science International (BASI).  

Przez wiele lat była tancerką Teatru Tańca Współczesnego Alter w Kaliszu, jest autorką wielu spektakli tanecznych w Polsce i w Grecji, choreografem autorskiego widowiska otwierającego olimpiadę w 2004 roku w Volos w Grecji. Założyła prywatną szkołę tańca i Pilates Studio w Grecji, gdzie mieszkała w latach 2002-2017. Prowadziła wiele kursów instruktorskich, warsztatów i szkoleń pilatesu w Polsce, Grecji, Anglii i Turcji. W latach 2017-2020 wykładała anatomię funkcjonalną, pilates i ruch sceniczny w Instytucie Choreografii i Technik Tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi.

W 2015 roku opracowała e-podręcznik do nauki pilatesu z zakresie ćwiczeń na macie w języku polskim, z którego korzystają uczestnicy jej kursów instruktorskich oraz studenci i praktycy pilatesu. W 2020 roku napisała książkę PILATES. PODRĘCZNIK DO NAUKI ĆWICZEŃ NA MACIE Z UWZGLĘDNIENIEM PROFILAKTYKI DLA TANCERZY i wydała wspólnie z Akademią Muzyczną w Łodzi we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach “Programu wydawniczego 2020”.

Obecnie mieszka i pracuje w Kopenhadze.
www.gretaspilates.com


PROSIMY O UWAŻNE PRZECZYTANIE PONIŻSZYCH INFORMACJI I REGULAMINU:

Decyduje kolejność zapisów poprzez wypełnienie niniejszego formularza oraz wniesienie opłaty przelewem:

Cena:
40 PLN

Po zapisaniu się przez formularz prosimy o przelew i wysłanie potwierdzenia na adres: materia@materialodz.pl
DANE DO PRZELEWU:
Fundacja Materia
Numer konta: Nest Bank 98 2530 0008 2059 1067 1930 0001
Tytułem: szkolenie pilates

ZAPISY:
Limit osób: 30

Dostępność:
Sale w Ogrodach Geyera znajdują się na wysokim 1 piętrze niestety bez windy. Osoby z jakimikolwiek trudnościami w poruszaniu się, które chciałyby wziąć udział aktywnie lub w roli obserwatora/ki prosimy o kontakt: materia@materialodz.pl 
------------------------------------------------------------------------------

REGULAMIN

1. Zapisując się na szkolenie akceptują Państwo niniejszy Regulamin i zgadzają się Państwo na udostępnienie danych osobowych Fundacji Materia w celu uczestnictwa w wydarzeniu.
2. Uczestnik zobowiązany jest do przybycia 15 min przed spotkaniem.
3. Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Materia z siedzibą w Łodzi przy ul. Kopcińskiego 36c m 2, 90-154 Łódź. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne.
4. Wydarzenie odbędzie się z uwzględnieniem aktualnych wymogów sanitarnych.
5. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za konsekwencje wypadków i ewentualne kontuzje podczas zajęć, modułów. Prosimy o samodzielną ocenę własnych możliwości i słuchanie swojego ciała. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt: materia@materialodz.pl
6. Administratorzy sal nie odpowiadają za przedmioty osobiste znajdujące się na terenie budynków.
7. Akceptując regulamin wyrażam zgodę upublicznienie mojego wizerunku, wykonywanie zdjęć i rejestrowanie wydarzenia przez Fundację Materia oraz ich publikację na stronie internetowej i w mediach społecznościowych Fundacji Materia oraz partnerów. Osoby, które chcą chronić wizerunek prosimy o kontakt: materia@materialodz.pl
8. Akceptując regulamin wyrażam zgodę na zapis monitoringu w budynkach, który będzie wykorzystywany wyłącznie na potrzeby bezpieczeństwa i kasowany po 48 h.

------------------------------------------------------------------------------
Program Przestrzenie Sztuki jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego
Operator: Materia
Partnerzy: Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Miejska Strefa Kultury - Poleski Ośrodek Sztuki oraz Urząd Miasta Łodzi
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
IMIĘ I NAZWISKO *
NUMER TELEFONU *
Deklaruję udział w warsztacie, a jeśli nie będę mógł/mogła np. w wyniku choroby lub niemożliwych do przewidzenia zdarzeń - poinformuje organizatora na materia@materialodz.pl  *
akceptuję regulamin *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of MATERIA. Report Abuse