Реєстрація на Школу муніципального розвитку
Школа муніципального розвитку – освітній проєкт, що має на меті підготувати майбутніх депутатів місцевих рад на Полтавщині.

6 модулів по два дні кожен (п’ятниця, субота). Всі заняття пройдуть в офлайн форматі, з дотриманням карантинних вимог.

Вимоги до учасників: бажання якісних змін на місцях та готовність працювати на результат, вік 18+, проживати в Полтавській області, намір балотуватися на місцевих виборах, написати мотиваційне есе.

Спікери: викладачі програми МВА Міжнародного інституту менеджменту (МІМ Київ), виконавчий директор Українського інституту майбутнього Віктор Андрусів , очільниця ГО «Освіторія» та засновниця Новопечерської школи Зоя Литвин, експерт із місцевого самоврядування Олександр Солонтай, засновник театральної студії «Сверхзадача» В’ячеслав Жила , урбаністка, засновниця ГО «Місто-Сад» Євгенія Кулеба та інші.

Набір триває з 29-го липня до 5-го серпня вкючно. Відбір учасників на конкурсній основі!

Вартість навчання - 3400 грн. Також на курсі передбачено 5 безкоштовних місць (стипендія від партнерів проєкту). По завершенню навчання учасники підготують проєкти розвитку Полтави. Найкраща робота отримає фінансування для реалізації від партнерів Школи.

Якщо Ви хочете стати учасником освітнього проєкту Школа муніципального розвитку, заповніть, будь ласка, реєстраційну форму.


Ваше прізвище ім'я по-батькові *
Ваш вік *
Вид діяльності (де і ким працюєте) *
Місце проживання (укажіть населений пункт) *
Ваш контактний номер телефону *
Ваша електронна пошта *
В якій ролі плануєте брати участь у цьогорічних виборах? *
Required
Для чого Вам потрібна участь у школі муніципального розвитку? *
УВАГА! Мотиваційний лист - один з основних критеріїв відбору учасників! Опишіть свою мотивацію взяти участь у Школі муніципального розвитку у формі есе, розміром до 2000 знаків.
Рекомендант 1: *
Вкажіть людину, яка готова рекомендувати Вас для участі у Школі муніципального розвитку (ПІБ, номер телефону та рід занять).
Рекомендант 2: *
Вкажіть людину, яка готова рекомендувати Вас для участі у Школі муніципального розвитку (ПІБ, номер телефону та рід занять).
Чи претендуєте Ви на стипендію (безкоштовне навчання на курсі)? *
Якщо претендуєте на стипендію, обґрунтуйте, чому саме Ви маєте отримати можливість безкоштовного навчання.
*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy