Екскурсії в Галереї протестного мистецтва
Національний музей Революції Гідності нещодавно відкрив новий простір, Галерею протестного мистецтва, і запрошує на безкоштовні екскурсії!

Першою і діючою нині виставкою галереї стала "Мистецький Барбакан. Ретроспекція". Присвячена вона творчості митців Майдану, які збиралися в особливій локації наметового містечка – Мистецькому Барбакані. Тут руйнівній природі свавільної влади протиставлявся життєствердний креатив, творчий спротив, а коли виникала потреба, цей простір перепрофілювався у повноцінну боївку, діяльність якої була спрямована на фізичний захист території протесту.

Під час екскурсії ви дізнаєтеся про:
- людей Мистецького Барбакану й основні події Майдану, у яких вони брали участь;
- майданівські артефакти Мистецького Барбакану, такі як бочка-«Бімба», каски, мистецькі плакати, та частину відтвореної території мистецького протесту;
- роботи художників і фотографів Барбакану, зокрема, Андрія Єрмоленка, Івана Семесюка, Олександра Ком'яхова, Олекси Манна, Марії Золотової, які нині зберігаються в Музеї.

Тривалість екскурсії – пів години.
Для комфортного перегляду експозиції і прослуховування екскурсії кількість місць у групі обмежена.

Розклад екскурсій:
- щосереди, щочетверга і щоп’ятниці (крім святкових днів) – о 17:00,
- щосуботи і щонеділі – о 14:00.

Також галерея відкрита для відвідувачів у середу, четвер і п’ятницю з 11:00 до 19:00, а в суботу й неділю з 12:00 до 18:00.

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

Просимо всіх відвідувачів дотримуватися чинних карантинних вимог, а саме: мати при собі сертифікат щодо вакцинації від COVID-19 або негативний ПЛР-тест, зроблений не більш ніж за 72 години до відвідування заходу; у приміщенні надягати маску, яка закриває ніс та рот; дотримуватися соціальної дистанції.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ім'я і прізвище *
Електронна адреса *
Телефон *
Екскурсії проводимо щосереди, щочетверга і щоп’ятниці (крім святкових днів) – о 17:00 та щосуботи і щонеділі – о 14:00. На яку дату й час бажаєте замовити екскурсію? *
Скільки осіб хочете зареєструвати на екскурсію? (Одна екскурсійна група може налічувати до 6 осіб). *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy