Fotoacc Studio Filmowe | Formularz do wyceny
Poniższy formularz dotyczy realizacji filmów. Jeżeli jesteś zainteresowany innymi usługami, czyli usługą operatorską (nagraniem materiału i oddaniem surowego klipu) lub wyłącznie montażem (montaż filmu z przekazanego materiału) to napisz do nas maila.

studio@fotoacc.pl

Kontakt do Justyny - (+48) 508 967 369

Poznajmy się!
Nazwa firmy
Your answer
Osoba wypełniająca *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Tel. kontaktowy *
Your answer
Założenia filmu
Jaki jest cel filmu? *
Celem może być np. sprzedaż produktu, wzmocnienie wizerunku marki, pozyskanie inwestorów dla regionu itd.
Your answer
Do kogo film jest adresowany? *
Grupa może zostać określona według np. danych demograficznych, przynależności do grupy społecznej, statusu zawodowego.
Your answer
Jaka będzie tematyka filmu? *
Tematem filmu może być przykładowo prezentacja firmy czy miejscowości, przedstawienie użycia produktu wkomponowane w ciekawą historię, wyjaśnienie działania urządzenia, relacja z wydarzenia.
Your answer
Sugerowane miejsca realizacji zdjęć filmowych *
Przykłady: siedziba firmy; obszar miejscowości, która będzie prezentowana w filmie; studio filmowe Fotoacc; miejsce wydarzenia. Prosimy o podanie możliwie konkretnych adresów.
Your answer
Zarys scenariusza
Tutaj opisz wszelkie pomysły dotyczące filmu - jakie miejsca, zachowania, ludzi chcesz pokazać, jaką historie opowiedzieć, jaki charakter ma mieć Twój film (np. dynamiczny, nowoczesny, sentymentalny). Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na film - nie martw się, pomożemy! :)
Your answer
Czy istnieją filmy, które mogą być inspiracją dla Twojego filmu?
Prosimy podać tytuł, link lub załącznik do filmu.
Your answer
Planowany budżet na realizację filmu
Odpowiedź na to pytanie jest szczególnie istotna, jeśli budżet na film jest ograniczony i od kosztu filmu zależy jego realizacja.
Your answer
Szczegóły dotyczące produkcji
Odpowiedzi na poniższe pytania nie są wiążące - jeśli uznamy, że bardziej korzystna będzie dla Ciebie np. inna forma filmu niż ta, która została wybrana, to na pewno Ci o tym powiemy i zaproponujemy optymalne rozwiązanie. Oczywiście ostateczna decyzja będzie należała do Ciebie :)
Preferowany rodzaj filmu
Wybierz rodzaj filmu, którym jesteś zainteresowany. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj będzie dla Ciebie odpowiedni to zajrzyj do naszego zaproszenia do współpracy, w którym znajdziesz szczegółowe informacje o każdej oferowanej przez nas formie filmowej: http://bit.ly/2plXxmS
Dodatkowe formy filmowe
Twój film może zostać urozmaicony animacjami 2D/3D, ujęciami lotniczymi oraz ujęciami zrealizowanymi w technologii 360 stopni - zaznacz te, które mamy uwzględnić w wycenie.
Podkład muzyczny / efekty dźwiękowe
Preferowana długość filmu
Your answer
Preferowana data produkcji filmu
Data produkcji jest dla nas szczególnie ważna w przypadkach, kiedy film ma prezentować wydarzenie odbywające się w konkretnym dniu.
MM
/
DD
/
YYYY
Preferowana data publikacji filmu *
MM
/
DD
/
YYYY
Planowane pola emisji filmu
Wybór emisji w telewizji i/lub kinie wiąże się z wyższymi kosztami wynikającymi z konieczności opłacenia licencji muzycznych oraz dostosowania formatu filmu do wytycznych telewizji i/lub kina.
Uwagi dodatkowe
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service