Спрощена реєстрація участі у XVIІІ конгресі СФУЛТ, Львів, 1-3 жовтня 2020 року
14 наукових симпозіумів і круглих столів чекають на тебе Лікарю.
Ознайомитися з програмою конгресу можна за цим посиланням https://ukrcomexpo.com/CongressSFULT-2020
Ім'я *
Прізвище *
По батькові
Звання *
Виберіть із списку
Лікарська спеціальність (основна)
Clear selection
Котактний телефон(и) в форматі +38-код-номер *
Е-пошта основна і додаткова (за бажанням) *
В яких наукових заходах конресу Ви бажаєте взяти участь *
Можна вибрати кілька симпозіумів, але сертифікувати можна не більше трьох. Доступ до вибраних заходів буде надано на підставі цієї реєстрації через вказану Вами електронну пошту.
Required
Чи плануєте отримати сертифікат участі? *
Для отримання сертифікату для самостійного видруку в форматі ПДФ за участь в окремому симпозіумі необхідно сплатити реєстраційний внесок 70 грн, що крім участі в заходах Конгресу в режимі он-лайн дає доступ до записів цих симпозіумів протягом місяця після цого завершення. Майте на увазі, сертифікації підлягає участь в тих симпозіумах, які ви вказали у відповідях на попереднє запитання. Оплата реєстраційного внеску здійснюється на рахунок № UA293052990000026006026206841 в ПАТ КБ «ПриватБанк», МФО 300711, ЄДРПОУ 20071736, АБО на картку ПАТ КБ «ПриватБанк» 5169 3324 0544 1000. Зауважте, сетрифікація, не є обов'язковою, але вона забезпечує протягом місяця після завершення Конгресу можливість доступу до його наукових заходів через ютуб-канал . Для безкоштовного доступу до наукових заходів Конгресу в он-лайн режимі достатньою є ця реєстрація.
Чи бажаєте Ви отримати книгу матеріалів Конгресу?
Протягом місяця після завершення Конгресу, буде здійснена розсилка книги матеріалів Конгресу, їх вартість 250 грн. Оплата здійснюється на рахунок вказаний в попередньому пункті.
Clear selection
Підтвердження правильності заповнення форми і дозвіл на обробку персональних даних. *
Перевірте ще раз правильність заповнення всіх відповідей. При необхідності Ви зможете згодом змінити або доповнити певні дані, заповнивши форму повторно. За достовірність і точність всіх даних відповідає особа, яка здійснювала реєстрацію. Давши відповідь "Так" ви підтверджуєте це і надаєте дозвіл на обробку Ваших песональних даних. Ця обробка буде здійснюватися виключно із зазначеною метою реєстрації
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy