Zapisy na zajęcia pływackie w Najmowicz Triathlon
Sezon 2019/2020
Dołącz do Nas!
Zajęcia grupowe rozpoczynają się od 14 października 2019 na Pływalni UWM przy ulicy Tuwima 9 w Olsztynie.

Czas trwania jednych zajęć grupowych: 45 minut.

Koszt zajęć grupowych wynosi 30 zł za jedne zajęcia. Płatność co miesiąc z góry według harmonogramu płatności otrzymanego po zapisaniu się na zajęcia. Wejście na basen na 60 minut w cenie.

Koszt zajęć indywidualnych: 80 zł za godzinę zajęć u Sebastiana Najmowicza, 60 zł za godzinę zajęć u Moniki Chodyny. Istnieje możliwość skorzystania z jednorazowej konsultacji, która wynosi 100 zł. Do kosztu zajęć indywidualnych należy doliczyć także wejście na basen.

Po odbyciu kilku lekcji indywidualnych istnieje oczywiście możliwość przepisania się na zajęcia grupowe.

W razie pytań dostępni jesteśmy także pod (+48)600214977 lub najmowicztriathlon@outlook.com
Imię i nazwisko *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Data urodzenia
MM
/
DD
/
YYYY
Interesują mnie zajęcia na basenie: *
Regulamin
1. Osoby uczestniczące w zajęcia pływackich prowadzonych przez Najmowicz Triathlon obowiązuje regulamin pływalni, na której prowadzone są zajęcia.
2. Regulamin obowiązuje zarówno na kursach grupowych, jak też zajęciach indywidualnych.
3. Najmowicz Triathlon nie ponosi odpowiedzialności za nieprzestrzeganie regulaminu pływalni, na której prowadzone są zajęcia oraz odpowiedzialności na zasadach ogólnych, w przypadku gdy uczestnik nie stosuje się do poleceń instruktora bądź ratownika.
4. Osoba, która chce uczestniczyć w kursie, może do niego przystąpić jedynie
w przypadku, gdy nie ma żadnych przeciwwskazań lekarskich!
5. Przed przystąpieniem do pierwszych zajęć, uczestnik ma obowiązek wypełnić
i podpisać formularz zawierający: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz oświadczenie o stanie zdrowia. Administratorem niniejszych danych jest Najmowicz Triathlon. Dane te będą wykorzystywane wyłącznie w przedmiocie prowadzenia kursu.
6. Osoba może uczestniczyć w zajęciach wyłącznie po opłaceniu kursu. Opłatę za kurs należy uiścić według miesięcznego harmonogramu płatności podanego po zapisaniu się na zajęcia, poprzez wpłatę na konto Najmowicz Triathlon lub wpłatę gotówki – przed pierwszymi zajęciami kursu w danym miesiącu lub w terminie wyznaczonym przez Najmowicz Triathlon, o którym uczestnik każdorazowo będzie poinformowany.
7. Najmowicz Triathlon nie dokonuje zwrotu pieniędzy za zajęcia, które zostały opłacone, a w których uczestnik nie brał udziału.
8. Opłata za lekcję indywidualną nie zawiera w sobie ceny biletu wstępu na pływalnię. Uczestnik jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za wejście na pływalnię we własnym zakresie. W przypadku zajęć grupowych koszt biletu zawarty jest w cenie zajęć.
9. Uczestnik kursu przed rozpoczęciem każdych zajęć grupowych otrzymuje pasek (opaskę), na czas 60 minut. Czas pobytu na pływalni mierzony jest od momentu przejścia przez bramkę przy kasie, do chwili odczytu paska z elektronicznym czytnikiem przez kasjera. W przypadku przekroczenia 60 minut, kwotę dopłaty za każdą przekroczoną minutę pokrywa uczestnik.
10. W przypadku nieobecności uczestnika kursu z powodu choroby lub innych uzasadnionych okoliczności, istnieje możliwość odrobienia zajęć z inną grupą. Odrobienie zajęć może mieć miejsce wyłącznie w tym samym miesiącu, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z prowadzącym.
11. Najmowicz Triathlon zastrzega sobie prawo do zmiany terminów zajęć, z powodów niezależnych od organizatora, informując wcześniej o tym uczestnika.
12. Uczestnik ma obowiązek posiadania na zajęciach slipek lub kostiumu kąpielowego, ręcznika oraz klapek. Zalecane jest także posiadanie czepka oraz okularków.
13. W przypadku zapisów dokonywanych drogą elektroniczną, Najmowicz Triathlon nie ponosi odpowiedzialności za wiadomości, które z przyczyn niezależnych nie dotarły do Najmowicz Triathlon.
14. Przystąpienie do kursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service