АНКЕТА Оцінювання конкурсу «Бюджету громадських ініціатив Вінницької міської об'єднаної територіальної громади» в 2019 році
1. Чи потрібно, на Вашу думку, продовжувати конкурс «Бюджет громадських ініціатив» м. Вінниця
2. У 2019 році мешканці Вінницької громади мають право проголосувати за проекти в електронному та паперовому варіанті. На Вашу думку, чи потрібно залишити голосування виключно в електронному вигляді в наступному році?
3. У 2019 році вартість малого проекту становить - до 200 тис. грн, великого - до 1 млн грн. Чи потрібно збільшити вартість проектів у наступному році?
4. У районі за одним поштовим індексом у 2019 році переможцями можуть бути визначені один великий та один малий проекти. Чи потрібно змінювати дану норму в наступному році?
5. За проект у 2019 році має право проголосувати мешканець віком від 16 років. Чи потрібно змінити норму та надати право проголосувати мешканцям від 14 років?
6. У 2019 році голосування за проекти здійснюється в 4-х «Прозорих офісах» та 15 бібліотеках. Чи достатня кількість пунктів для голосування у Вінницької міської ОТГ?
6.1 Зазначте місце, де не вистачає пункту для голосування та можливе його розміщення у
Your answer
7. Чи існує необхідність вдосконалити конкурс «Бюджет громадських ініціатив»?
8. Які зміни, на Вашу думку, необхідно внести до правил конкурсу?
Your answer
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕСПОНДЕНТА
Стать
Маю вік
Рід занять
Щиро дякуємо за допомогу! Анкетування проводиться в рамках конкурсу «Бюджету громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ» Департамент правової політики та якості Вінницької міської радиКонт. тел. 59-51-59, 59-51-36, 59-51-55, info@vmr.gov.ua
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service