SPORTOVNÍ PARK PARDUBICE 2019: přihláška dobrovolníka
Sportovní park Pardubice v srpnu opět ožije a bez skvělého týmu to nepůjde! Hledáme proto nadšené dobrovolníky, kteří by se k nám ve dnech 10. - 18. srpna rádi přidali, pomohli se zajištěním každodenního provozu parku a především byli těmi, s kým budou návštěvníci nejvíce v kontaktu.

V minulém roce parkem prošlo přes neuvěřitelných 100.000 návštěvníků. Mnozí z nich se aktivně zapojili a na jednotlivých stanovištích vyzkoušeli rozličné sporty a aktivity. Hlavním úkolem dobrovolníka je být přítomen u sportovního stanoviště a označovat návštěvníkům jejich hrací karty poté, co sportovní aktivitu návštěvníci sami vyzkouší. Návštěvník, který splní příslušný počet sportů, získává odměnu - může si vyzvednout u stanoviště diplomů zasloužený diplom či dokonce medaili na památku. Dále dobrovolníci pečují o návštěvníky v tom smyslu, že jim poskytují informace o denním programu, o chodu parku, poradí jim kudy kam (umístění dalších sportů, občerstvení, WC, zdravotník, atd.), motivují je k vyzkoušení dalších aktivit a také tlumočí přání a připomínky návštěvníků pořadatelům. Dobrovolník je vlastně důležitou “spojkou” mezi návštěvníkem a organizačním týmem.

Přidej se k nám a přispěj i ty k tomu, aby návštěvníci Sportovního parku byli maximálně spokojeni a další ročník proběhl úspěšně!

PODMÍNKY:
- minimální věk 15 let v době nástupu do parku
- ochota pracovat v týmu a pro druhé
- být komunikativní a mít pozitivně naladěnou mysl :-)

NABÍZÍME 3 ZÁKLADNÍ MOŽNOSTI ZAPOJENÍ:
- pouze víkendy (10.-11.8. & 17.-18.8.)
- pouze pracovní dny (12.-16.8.)
- celé období konání parku (10.-18.8.)

Pozn.: Otevírací doba parku je 9.00 - 18.00 hod s tím, že tým dobrovolníků se schází už v 8.30 hod ráno. Prosím vem toto v úvahu, pokud bys za námi musel/a dojíždět, ať se máš jak včas dopravit na místo a na konci dne zpět.

JAK SE PŘIHLÁSIT
- vyplň tento registrační formulář
- a nezapomeň se připojit ke skupině na FB: http://bit.ly/FB_dobrovolnici_SPP2019

TVOJE ODMĚNA:
- triko dobrovolníka
- stravování
- certifikát dobrovolníka
- certifikát o absolvování kurzu první pomoci
- skvělá zkušenost a nová přátelství :)

Pomoc organizátorům Sportovního parku je dobrovolná, nicméně i přesto dobrovolníci obdrží alespoň paušální odměnu ve výši 500,- / den, případně 300,- /půlden runneři.

Vyplněním tohoto dotazníku vyjadřuješ zájem zapojit se jako dobrovolník, ale nevzniká tím automaticky nárok na účast!
Po vyplnění dotazníku se s tebou spojí naši koordinátoři a potvrdí registraci tvé přihlášky.

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service