Ankieta dla osób, które nie doświadczyły aborcji
Dziękujemy za Twój czas i zaufanie. Twoje odpowiedzi pozwolą nam stworzyć autentyczną narrację o aborcji w Polsce. Każde Twoje zdanie pozostaje anonimowe i nie będzie opatrzone żadną oceną lub komentarzem. Uzyskany materiał posłuży do projektu artystycznego.

Nazywamy się TERAZ POLIŻ i jesteśmy jedynym profesjonalnym feministycznym teatrem w Polsce. Od początku swojej działalności kładziemy nacisk na teatralną twórczość związaną z osobami mających doświadczenie życia jako kobiety i przez te osoby wytwarzaną. Wraz z reżyserką odznaczającą się dużą świadomością społeczną i z wydarzeń społeczno-politycznych czerpiącą inspirację dla działań artystycznych - Małgorzatą Wdowik, przygotowujemy obecnie spektakl dotyczący aborcji, który będzie miał premierę w grudniu tego roku w Warszawie. Naszym celem jest przyjrzenie się szerokiemu spektrum, a nie ujednolicenie doświadczenia aborcji. Inspiracją dla naszej pracy są zbiorowe coming outy aborcyjne takie jak Manifest 343 (Manifeste des 343) oraz Miałyśmy aborcję (Wir haben abgetrieben) 374 kobiet na łamach magazynu Stern.

Zespół TERAZ POLIŻ, w składzie: Marta Jalowska, Kamila Worobiej, Dorota Glac
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Kiedy się dowiedziałaś czym jest aborcja i od kogo? Skąd masz aktualnie wiedzę na ten temat? *
Jakie masz wyobrażenie o przeprowadzeniu aborcji? *
Czy jakaś osoba w twoim otoczeniu miała aborcję? Czy kiedyś z nią o tym rozmawiałaś? Czy rozmawiałaś z kobietami w swojej rodzinie o ich doświadczeniu aborcji? *
Czy zastanawiałaś się kiedyś nad powodem, który mógłby sprawić, że zrobiłabyś aborcję? Jaki byłby to powód? *
Jeśli chciałabyś mieć teraz aborcję to do kogo byś się z tym zwróciła? *
Czy jest coś jeszcze w Twoim doświadczeniu nieprzeprowadzenia aborcji czym chcesz się podzielić? *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of TR Warszawa. Report Abuse