Registracija į Šeštadieninę informatikos olimpiadininkų mokyklą 2018-2019 m.
Kviečiame registruotis į Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete organizuojamą ŠIOM (Šeštadieninę informatikos olimpiadininkų mokyklą), kurios tikslas – padėti kuo geriau pasirengti informatikos olimpiadoms.

Užsiėmimai vyks Vilniuje, Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto kompiuterių klasėse (Šaltinių g. arba Didlaukio g.) kas antrą šeštadienį po 3,5-5 akad. val.

Registruojame norinčius mokytis trijų skirtingų lygių grupėse:

Pradedančiųjų grupė: kviečiame 5-8 klasių mokinius, kurie domisi įdomių matematikos-informatikos, loginių uždavinių sprendimu, dalyvauja matematikos olimpiadose, Bebro konkurse ar pan. ir mano, kad būtų labai įdomu išmokti suprogramuoti uždavinio sprendimą.
Šioje grupėje mokysimės programavimo pagrindų.

Vidurinioji grupė: kviečiame 6-10 klasių mokinius, tačiau jei bus daug norinčių, prioritetą teiksime 6-9 klasių mokiniams. Kviečiame mokinius kurie jau turi programavimo pagrindus kuria nors programavimo kalba. Šioje grupėje susipažinsime su algoritmo sąvoka bei svarbiausiais algoritmais, kurie ne tik padės atrasti trumpiausią ieškomą kelią žemėlapyje ar greičiausiai surikiuoti duomenis, bet ir be kurių sėkmingas dalyvavimas informatikos olimpiadose yra neįmanomas.
Šioje grupėje programuosime C++ kalba.

Pažengusioji grupė: kviečiame bet kurių klasių mokinius, kurie turi gerus programavimo ir algoritmavimo pagrindus ir turi ambicijų sėkmingai pasirodyti ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėse informatikos olimpiadose.
Norintys pakliūti į šią grupę turite įtikinti, kad galėsite sėkmingai mokytis šioje grupėje, t.y. esate susipažinę su klasikiniais olimpiadose naudojamais algoritmais, pavyzdžiui dalyvavote LMIO finale, Codeforces varžybose ir pan. Programuosime C++ kalba.

Jeigu bus daugiau norinčių, nei galėsime priimti pradedančiųjų grupėje, atrinksime pagal anketas. Norintys mokytis vidurinėje arba pažengusiųjų grupėje turės laikyti stojamąjį egzaminą.

Mokymasis šios mokyklos pradedančiųjų grupėje yra mokamas (12 eurų/3,5 akad. val. trukmės užsiėmimas). Mokymasis vidurinėje ir pažengusiųjų grupėse yra nemokamas.

Kviečiame prisijungti ne tik vilniečius, bet ir kitų miestų mokinius. Kartu su Švietimo ir mokslo ministerija parengsime dokumentus skirtus savivaldybių švietimo skyriams, prašydami padengti mokinių kelionės išlaidas.

Registracija vyksta iki rugsėjo 28 d. imtinai. Kontaktinis el. paštas kilus klausimams: siom.mokykla@gmail.com

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms