Szkolenia LSJ Academy
Zgłaszam chęć udziału w szkoleniu *
Required
Imię i nazwisko *
Your answer
adres e-mail *
Your answer
numer telefonu *
Your answer
Chcę otrzymać fakturę na dane:
Your answer
Jestem zainteresowany/a otrzymaniem dofinansowania na szkolenie
Przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez LSJ HR Group Ireneusz Sozański i LSJ HR Group Sp. z o.o. Sp. k. w celu realizacji usługi szkoleniowej *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od LSJ HR Group Ireneusz Sozański i LSJ HR Group Sp. z o.o. Sp. k. informacji o najnowszych wydarzeniach i akcjach, które realizuje lub w które angażuje się LSJ HR Group.
Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy, że:
• Współadministratorami Pani/Pana danych osobowych są podmioty gospodarcze LSJ HR Group (LSJ HR Group Ireneusz Sozański z siedzibą przy ul. Celna 1 w Szczecinie oraz LSJ HR Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Niepodległości 22 w Szczecinie).
• Kontakt: współadministratorzy mail wado@lsj.pl, inspektor ochrony danych mail ido@ilsj.p, telefon: +48 91 814 52 52, pisemnie: ul. Celna 1. 70-644 Szczecin.
• Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1a (zgoda osoby) i 1b (wykonanie umowy) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
• Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane przez dwa lata od daty wyrażenia zgody.
• Przysługuje Pani/Panu prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych. Aby skorzystać z powyższych praw, należy skontaktować się z współadmistratorami lub z inspektorem ochrony danych.
• Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy