RUNTALYA Koşu Katılım Kayıt Formu
Runtalya “Uluslararası Antalya Maratonu” ilk kez 19 Mart 2006 tarihinde 850 kisi ile Runtalya Uluslararası Antalya Maratonu adıyla start aldı. Dünyanın dört bir yanından ve yurt içinden her yıl artan yüksek katılımlarla gerçekleşen başarılı organizasyon günümüze dek 17 kez gerçekleştirildi.

Koşucu olarak nasıl katılım sağlayabiliriz?

6 Mart 2022 Pazar günü gerçekleşecek 2022 Runtalya Uluslararası Antalya Maratonu’nda, Lions adına koşucu olarak katılım sağlamak isteyen Lion ya da Leo ların;

www.runtalya.com internet sitesinden, kendilerine uygun gördüğü 42k – 21k – 10k parkurlarından birine bireysel olarak kayıt yaptırmaları gerekmektedir


NOT:TEAM RUN 10K takım olarak katılacak kurumlar içindir.

Son kayıt tarihi 01.03.2022 saat 23.59’dur.
Koşucu olarak kayıt yaptıran kişiler, yarış kitlerini 5 Mart 2022 Cumartesi günü TERRACITY AVM den alacaktır.
Katılımcılar, yarış kitlerini teslim alabilmek için kimlik ibraz etmek ve feragatnameyi imzalamak zorundadır. Her katılımcı kendi kitini şahsen teslim almak zorundadır. Katılımcı dışında kimse kendine ait olmayan kiti teslim alamaz. (Organizasyon sahibi şirketin kuralıdır.)
Yarış kitlerini almayan katılımcılar “koşucu” olarak organizasyona katılamazlar.
Koşu günü parkurun başladığı yer olan Cam piramitte tüm koşucular aynı noktada buluşacaktır.
Koşuculara Lions logolu ve “AYDINLIK YARINLARA , EĞİTİM İÇİN KOŞUYORUZ!” sloganı yer alacak t-shirt dağıtımı cam piramitte yapılacaktır.
Şehir dışından gelecek olan koşucular için istedikleri takdirde kalacakları yer organize edilecektir.
Koşucular için ayrı bir whatsapp grubu oluşturulacaktır.
Koşucular bağış toplayabilmek için kendi sosyal medyalarında duyurularını bireysel olarak yapmalıdır. (Koşmanın amacı farkındalık yaratmanın yanı sıra bağış toplayabilmektir.)
Koşu öncesi ve sonrasında bol miktarda fotoğraf çekimi sağlanacak olup ilgili fotoğraflar 118R Runtalya hesabında toplanıp Sesimizin Duyurulması için paylaşılacaktır.
Koşucu, stand görevlisi ya da gönüllü olarak şehir dışından katılım sağlayacak Lion ya da Leo’ların; kalacak yer, ulaşım vb. bilgileri, koordinatörlüğümüz tarafından hazırlanacak Google Form üzerinden doldurmaları gerekmektedir. İlgili form üzerinden vermiş olduğunuz bilgilere istinaden organizasyon sağlanacaktır.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Adınız *
Soyadınız *
Doğum Tarihi *
MM
/
DD
/
YYYY
Cinsiyet *
Telefon Numarası (GSM) *
E-posta Adresi *
Üye Tipi *
Kulüp Adı
Yönetim Çevresi
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy