Celebrate spring with Dev.Pro!
Ми з командою вважаємо, що весна – це крутий привід для того, щоб привітати один одного! Тому ми запустили ініціативу: кожен з вас може розмістити своє побажання на головному банері DOU. Привітати можете друзів, колег і навіть своїх близьких. Кому б не захотілося в звичайний вівторок побачити своє ім'я на величезному банері?

Активнiсть буде тривати до 10 березня включно! Ваше привітання буде знаходитись на банері протягом 1 години, і на початку кожного дня ми рандомно будемо відбирати 8 учасників.

Все, що вам потрібно зробити, щоб стати учасником, – заповнити форму нижче. Якщо ви станете одним із 8 учасників, ми зв’яжемося з вами та повідомимо вас про час розміщення вашого вітання.

Перед тим, як написати привітання, не забудьте прочитати кілька правил до тексту:
https://drive.google.com/file/d/17m9ZDUSV9PSsFzhnQpQZj1BOx92rM2yX/view?usp=sharing

Святкуй весну разом з Dev.Pro!
Ваше ім’я чи нік
Це необхідно для того, щоб ми могли вказати, від кого це привітання. Якщо ви не заповнили це поле, ваше привітання буде опубліковане без підпису.
Посилання на ваш профіль в LinkedIn *
Це необхідно для того, щоб ми могли зв’язатися з вами та повідомити, коли ваші вітання будуть розміщені на банері.
Ваш телефон
Це на той випадок, якщо ми не зможемо зв’язатися з вами через LinkedIn. Це поле є необов’язковим.
Напишіть текст, який ви хочете розмістити на банері *
Довжина тексту не повинна перевищувати 200 символів (включаючи пробіли). У цьому документі ми написали кілька прикладів побажань, які ви можете використовувати – https://docs.google.com/document/d/1RZiLpuO-5YYH2qYd_-M6d25Ja7QnL2VD/edit#
*
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Dev.Pro. Report Abuse