Церемонія нагородження переможців ІІ конкурсу Відзнаки імені Сергія Кемського
13 серпня в Інформаційно-виставковому центрі Музею Майдану відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців другого Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт Відзнаки імені Сергія Кемського.

Головна мета конкурсу – активізувати наукові дослідження різних аспектів Революції Гідності, зокрема дослідження її історії, значення та впливу на різні сфери політичного, суспільного та культурного життя.

Ініціаторами і організаторами конкурсу є Національний Музей Революції Гідності та ГО “Родина Героїв “Небесної Сотні”. Меценатом цьогорічного конкурсу стала Фундація української громади Канади "ВCU Foundation". Переможці отримають грошові премії за свої наукові дослідження.
 
ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ відбудеться 13 серпня об 11:00.
Адреса: майдан Незалежності, 18/2, місто Київ.

Фіналістами стали студенти: Запорізького національного університету, Львівського національного університету імені Івана Франка, Херсонського державного університету.
 
Більше інформації запитуйте в пресслужби Національного музею Революції Гідності: +38 098 66 11 833, press@maidanmuseum.org
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Хто ви? *
Ім'я та прізвище *
E-пошта *
Номер телефону *
Надаю дозвіл на зберігання та обробку моїх персональних даних. Згода на обробку персональних даних означає, що ми будемо комунікувати з Вами через надані контакти; можемо використовувати надані дані для інформування про наші наступні події; обіцяємо захищати дані та не надавати стороннім особам доступ до них. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy