Keelementori registreerimisvorm
Hea õpetaja! 

Meil on väga tore meel, et oled kaalumas keelementoriks olemist Ida-Virumaalt pärit õpetajatele, kes soovivad asuda oma eesti keele oskust parandama ja vajavad selleks eesti keelset keskkonda. 

Keelejuhendajalt/mentorilt ootame, et ta oleks soe ja tore inimene, kes siis aitaks inimesel uues töökohas sisse elada ning kellega koos n.ö paarisrakendina töötatakse. Lähetatu peaks saama kindlasti võimaluse iseseisvalt eesti keelt lastega rääkida, kui võimalik siis läbi viia ka näiteks mõni õppe- ja kasvatustegevuse tund koos lastega ja oleks armas, kui teda proovitakse võtta kui tavapärast meeskonna liiget. 

Samuti ootaksime ka seda, et oleksite võimalusel inimesel vastas nt bussijaamas, kui ta tuleb ehk tema esimene tore kontakt uues linnas oleksite Teie!

Meie poolt on töötasu 7 päevase perioodi eest 100 eurot neto tasuna ehk sisuliselt ühe n.ö inimesega tegelemise eest saame tasuda ligi 200 eurot netos. Ühes kuus on võimalik ühel kasvatajal võtta vastu ligi 2 inimest, et tasuna on 400 eurot kuus juurde. Samas olen seda meelt, et rahaline tasu ei ole kõige suurem selle projekti juures, vaid pigem see positiivne meel, et inimene on saanud teie käe all eesti keele palju paremini selgemaks. Lisaks sellele oleme plaaninud mentorile ja lähetavatele ka ühiseid kultuuritegevusi, mis samuti kompenseeritakse.

Projekt kestab kuni august 2025 või kui mahud saavad täis. 

Kui oled huvitatud, siis palun, et annaksid enda andmed ning seejärel registreerime Teie kandidatuuri. 

Varsti on tulemas ka infotunnid keelementoritele, et saaksite lisainformatsiooni ja vastuseid enda küsimusele. 

Janus Paurman

+372 56604379

Targa Eesti Instituut 


Euroopa Sotsiaalfond+ toetusest rahastatav projeki nr 2021-2027.4.07.23-0005 „Eri keele- ja kultuuritaustaga inimeste ning tagasipöördujate tööturul konkurentsivõimet toetavad tegevused“ alategevus nr 3.3.4.1 „Tööjõulähetusprogrammi pakkumine keeleõppe eesmärgil“.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ees- ja perenimi *
E-posti aadress *
Telefon (mobiil) *
Töökoht (asutuse nimi ja linn/KOV) *
Otsese juhi e-post  *
Millistel perioodidel oleksid valmis inimesi vastu võtma (võivad muutuda +/- 1 päev) *
Küsimused/kommentaarid
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy