eROBOCZE SHOW w Sosnowcu, 8.06.2019 r.
Formularz zgłoszeniowy na testy maszyn oraz konkursy: Polska Liga Operatorów, "CAT Challenge", "Mistrzowski Chwyt", oraz "Yanek - The Best Operator"
Email address *
Czy jesteś członkiem SOMR? *
TESTY MASZYN i KONKURSY
Chcę wziąć udział w testach maszyn na eROBOCZE SHOW (otrzymasz od organizatorów w czasie imprezy specjalny identyfikator): *
Polska Liga Operatorów - LISTY ZOSTAŁY JUŻ ZAMKNIĘTE!
Chcę wziąć udział w dodatkowych konkursach (otrzymasz od organizatorów w czasie imprezy specjalny identyfikator): *
Required
"CAT Challenge" - LISTY ZOSTAŁY JUŻ ZAMKNIĘTE!
"Mistrzowski Chwyt" - LISTY ZOSTAŁY JUŻ ZAMKNIĘTE!
"Yanek - The Best Operator" - LISTY ZOSTAŁY JUŻ ZAMKNIĘTE!
Nazwisko: *
Your answer
Imię: *
Your answer
Ulica: *
Your answer
Numer domu/mieszkania: *
Your answer
Kod pocztowy: *
Your answer
Miejscowość: *
Your answer
Telefon:
Your answer
Twój Nick na Facebooku (ułatwi to nam potwierdzenie otrzymania Twojego uzupełnionego zgłoszenia):
Your answer
Jeśli chcesz, abyśmy powiadomili Twoją firmę o kolejnych naszych imprezach, podaj nam dane firmy: nazwę, adres e-mail, ulicę i numer domu, kod pocztowy i miasto:
Your answer
Oświadczenie

Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i będę przestrzegał regulaminów związanych z imprezą. Posiadam odpowiednie uprawnienia do obsługi maszyn. Biorę pełną odpowiedzialność cywilną i karną za wszelkie powstałe szkody, uszczerbki na zdrowiu, uszkodzenia osób trzecich oraz sprzętu wyrządzone przeze mnie. Będę obsługiwać maszyny zgodnie z zasadami BHP, nie będę pod wpływem alkoholu, środków odurzających ani leków wpływających na koncentrację oraz psychikę.

Regulamin imprezy oraz konkursów, a także bieżące informacje dostępne na stronie www.erobocze.pl


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych: Lasmedia Sp. z o.o. ul. Poniatowskiego 2/13, 05-870 Błonie.

Informacje:

• Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres sekretariat@gazetalesna.pl lub telefonicznie (22 731 70 88).

• Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych na potrzeby organizacji testów maszyn i konkursów podczas eROBOCZE SHOW jest: Lasmedia Sp. z o.o. z siedzibą w Błoniu, ul. Poniatowskiego 2/13, 05-870 Błonie, tel. 22 731 70 88; e-mail: redakcja@gazetalesna.pl;

• Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu:
1. świadczenia usługi przeprowadzenia testów maszyn oraz realizacji konkursów maszynowych podczas eROBOCZE SHOW;
2. informowania o kolejnych edycjach wydarzeń branżowych takich jak eROBOCZE SHOW i innych organizowanych przez Lasmedia Sp. o.o.

• Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody.
W celu skorzystania z powyższych praw należy: skontaktować się z Lasmedia Sp. z o.o.

• Ma Pani/Pan prawo również do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w przypadku uznania, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza RODO.

• W zakresie w jakim przetwarzanie Pani/Pana danych następuje w celu zawarcia i realizacji usług oferowanych przez Lasmedia Sp. z o.o., podanie przez Panią/Pana danych jest warunkiem korzystania z tych usług. Podanie ma charakter dobrowolny, jednak konsekwencją niepodania tych danych będzie brak możliwości korzystania z usług świadczonych przez Lasmedia Sp. z o.o.

• Dane będą przechowywane do czasu wycofania przez Panią/Pana zgody.

• Organizator konkursów i testów zastrzega sobie prawo do korzystania z wizerunku osób biorących udział w konkursach i testach, w związku z robieniem relacji fotograficznej i filmowej z tych wydarzeń oraz do publikacji imion i nazwisk osób biorących udział w konkursach w celu ogłoszenia wyników konkursu.

A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service