NEKONVENČNÍ VÁNOČNÍ JARMARK 2018 - PŘIHLÁŠKA PRO PRODEJCE
Váš zájem o účast na již sedmém Nekonvenčním vánočním jarmarku v Cooltouru nás velmi těší!!!

Letos se bude Jarmark konat opět během posledního předvánočního víkendu, tentokráte ve "zlatou sobotu" 15. 12. 2018 s otevírací dobou od 10:00 do 18:00 v celých prostorách kulturního centra Cooltour (Nová scéna, kavárna, Coolna). Na venkovní scéně před Cooltourem bude probíhat doprovodný program. Věříme, že se nám letos opět podaří společně navodit tu pohodovou předvánoční a téměř rodinou atmosféru, na kterou se my v Cooltouru, a doufáme, že i Vy a návštěvníci Jarmarku, každý rok moc těšíme!

>>> Přihláška
Prosíme, vyplňte své přihlášky do NEDĚLE 28. 10. 2018 do 23:59. Během 10ti dnů (do čtvrtka 8. 11. 2018) Vám možnost účasti potvrdíme a zašleme detailní instrukce k provedení platby a další bližší info.

Společně s vyplněnou přihláškou nám prosím zašlete několik FOTOGRAFIÍ Vaší aktuální tvorby, kterou zamýšlíte na Jarmarku prodávat na jarmark@cooltourova.cz.

>>> Praktické informace
Jarmark už se stal pro mnohé v Ostravě předvánoční klasikou a má stálou návštěvnost okolo 3 000 lidí. Parkování je zajištěno v areálu Výstaviště, kde Cooltour sídlí.
Poplatek za prodejní místo se platí předem bankovním převodem a v ceně je opět vánoční punč na baru :)

Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte koordinátorku stánků Sabinu: jarmark@cooltourova.cz, tel: 607 049 028.

Předem děkujeme za vyplnění dotazníku a těšíme se, že si Jarmark v prosinci společně užijeme :)

Email address *
NÁZEV ZNAČKY
Doplňte název značky, pod kterým prodáváte své výrobky. Pokud prodáváte pod svým jménem, doplňte jej ve formátu "Příjmení, Jméno".
Your answer
PŘÍJMENÍ, JMÉNO *
Prosíme, doplňte v daném pořadí.
Your answer
ADRESA *
Doplňte adresu sídla podnikání (pro OSVČ, firmy a instituce) nebo adresu trvalého bydliště (soukromé osoby), včetně PSČ.
Your answer
IČO / DATUM NAROZENÍ *
Doplňte své IČO (pro OSVČ, firmy a instituce) nebo datum narození (soukromé osoby).
Your answer
DIČ
Doplňte své DIČ, jste-li plátci DPH (pro OSVČ, firmy a instituce).
Your answer
TELEFON *
Číslo stačí bez předvolby, tu doplňte pouze máte-li zahraniční číslo.
Your answer
EMAIL *
Doplňte emailovou adresu, na které jste nejčastěji k zastižení.
Your answer
WEB NEBO FB A AKTUÁLNÍ FOTOGRAFIE
Máte-li webové stránky, vyplňte adresu. Dále prosíme o zaslání fotografií Vaší aktuální tvorby, kterou zamýšlíte na Jarmarku prodávat na jarmark@cooltourova.cz. Bude-li Vám účast potvrzena, fotografie budou použity pro Vaši propagaci na FB události Jarmarku.
Your answer
DRUH NABÍZENÝCH VÝROBKŮ *
Jednoduše charakterizujte zboží, které budete na Jarmarku nabízet (př. zimní sezónní zboží, oblečení pro děti, hračky, výrobky z recyklovaných a přírodních materiálů, vánoční dary apod.)
Your answer
PODROBNÝ POPIS NABÍZENÝCH VÝROBKŮ *
Vyjmenujte co nejdetailněji, jaké výrobky a z jakých materiálů budete na Jarmarku nabízet (př. diáře z recyklovaného papíru s textilním obalem, pánská trička z bio bavlny apod.).
Your answer
ZAJÍMAVÉ INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY
Napište nám svůj příběh :) Popište třeba proč děláte právě to, co děláte, jak to celé začalo, či cokoliv zajímavého, čím budeme moci zaujmout návštěvníky Jarmarku, naše společné zákazníky. Informace zveřejníme společně s fotografiemi Vašich výrobků na FB a webové události Jarmarku a použijeme při ústní propagaci akce.
Your answer
PRODEJNÍ MÍSTO *
Zaškrtněte typ prodejního místa, o které máte zájem. POZOR! XS A S JSOU POUZE STOLY S PROSTOREM K SEZENÍ PRO VÁS! NELZE K NIM PŘIDÁVAT STOJANY NAVÍC. POKUD MÁTE ZÁJEM O STŮL PLUS STOJAN APOD., OBJEDNEJTE SI, PROSÍM, PRODEJNÍ PLOCHU.
ŽIDLE *
Budete si chtít zapůjčit židli od nás? Vyberte tedy, prosím, jednu z následujících možností.
PRODEJNÍ DOBA *
Při minulých Jarmarcích se stávalo, že někteří prodejci opouštěli svá prodejní místa před koncem prodejní doby a návštěvníci, kteří přicházeli až ke konci akce se setkávali pouze s prázdnými stoly. My si však myslíme, že by měli být spokojeni všichni zákazníci, i ti opozdilí :) Jsme tedy nuceni vybírat zálohu 500 Kč, kterou uhradí každý prodejce v hotovosti na místě při příjezdu. Záloha bude vratná od 18:00, po ukončení akce. V případě opuštění prodejního místa dříve je záloha nevratná. Souhlasíte-li s dodržením prodejní doby 10:00 - 18:00 a zaplacením zálohy, napište do kolonky níže slovo SOUHLASÍM. Děkujeme za pochopení :)
Your answer
PROHLÁŠENÍ PRODEJCE *
Prosíme, jedním klikem stvrďte, že jste si vědom/a a akceptujete, že nemáte nárok na náhradu nákladů, škody či jiných výdajů včetně ušlého zisku. Omluva z účasti je možná pouze ze závažných důvodů.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ: *
Milí respondenti, v souladu s ustanovením §5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů a s článkem 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), jež nabylo účinnosti dne 25. 5. 2018 od Vás potřebujeme udělení souhlasu k použití Vašeho emailu a telefonu pro komunikaci v souvislosti s realizací Nekonvenčního vánočního jarmarku 2018 a dalších osobních údajů z důvodu plnění právní povinnosti. Tento souhlas je dobrovolný a jsem si vědom svých práv jej kdykoliv odvolat nebo požádat o výmaz osobních údajů, a to prostřednictvím e-mailu jarmark@cooltourova.cz.
MÍSTO PRO VAŠE POZNÁMKY, DOTAZY, PŘIPOMÍNKY, NÁPADY A PŘÁNÍ
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms