Eğitimci Bağışları - Öğrenim Sonrası Anketi, AODA Değerlendirmeleri (2018/19) / Post-Learning Survey
Bu anket Google Ireland Ltd. tarafından yürütülmektedir. Katılımınız isteğe bağlıdır. Aşağıdaki sorulardan herhangi birine cevap vermemeyi seçebilirsiniz. Anketin tamamlanması yaklaşık 15 dakika sürecektir.

Programın bir sonucu olarak neler öğrendiğinizi anlamak için Öğrenim Öncesi ve Sonrası Anket cevaplarınızı karşılaştırabilmemiz açısından önemlidir. Aşağıdaki bölümde e-posta adresinizi belirtmemeyi tercih edebilirsiniz, ancak belirtirseniz şunları yapabiliriz:

1) Öğrenim Öncesi ve Sonrası Anket cevaplarınızı karşılaştırmak
2) Eğitimci Bağışları eğitmenlerinin çeşitli deneyimlerini doğru bir şekilde temsil etmek
3) Onay vermeniz halinde, Eğitimci Bağışları deneyiminiz hakkında takip soruları ile sizinle iletişim kurmak.

** Bu anketten toplanan bilgiler Google tarafından, Eğitimci Bağışları öğretmen Mesleki Gelişim programını geliştirmek ve iyileştirmek için kullanılacaktır. Toplanan bilgileri, Eğitimci Bağışları Mesleki Gelişim programınızı barındıran kuruluşla paylaşacağız, ancak e-posta adresinizi paylaşmayacağız. Google, verileri Google’ın Gizlilik Politikası’na uygun şekilde işleyecektir (http://www.google.com/policies/privacy/). Bu ankete cevap vererek, Google'ın Gizlilik Politikası'na uygun şekilde işlenmesini kabul etmiş olursunuz.**

Geri bildiriminiz bizim için değerli - teşekkürler!

Lütfen e-posta adresinizi girin. /Please enter your email address.
Öğrenim Öncesi ve Sonrası cevaplarınızı karşılaştırabilmemiz için lütfen Öğrenim Öncesi Anketinde girdiğiniz aynı e-posta adresini kullanın. /To ensure we can match your Pre and Post-Learning responses, please use the same email address that you entered in the Pre-Learning Survey.
Your answer
Eğitimci Bağışları Mesleki Gelişim fırsatınızı hangi kuruluş barındırıyor? /Which organisation is hosting your Educator Grants Professional Development (PD) opportunity?
Bir sınıf öğretmeni misiniz?/Are you a classroom teacher?
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Google.com. Privacy & Terms