Курс "Фінансова грамотність"
Хочете розібратися, як виникли гроші і яку функцію вони відіграють у житті суспільства? Записуйтесь на базовий курс з фінансової грамотності для дорослих. Основни основ, найбільш елементарні речі, які, тим не менше, потрібно знати - про це розповість під час навчального курсу Андрій Флоренко у Кропивницькому Гончаренко центрі.

Ви дізнаєтесь, з чого складається бюджет родини і як його спланувати, що таке інфляція та податкові пільги, як робити заощадження і як змінюється вартість грошей, і ще чимало цікавих речей.Перше заняття відбудеться у середу 13-го вересня о 16.00 - і далі група учнів та учениць буде кожної середи протягом шести тижнів відвідувати заняття, отримувати домашні завдання, а наприкінці пройде тест та отримає сертифікат (ті, хто сумлінно відвідуватиме всі уроки).

Курс розраховано на дорослих людей - віком від 18-ти років і старших. Заняття проходитимуть щосереди оф-лайн з 16.00 до 18.00 у приміщенні Гончаренко центру.

Щоб взяти участь у курсі, будь ласка, заповніть анкету: https://adhr.short.gy/FHMTuJ  - і без зайвих нагадувань чи додаткових запрошень приходьте у середу, 19-го липня за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх (вхід з правого боку будівлі).

Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, і у цьому також, безкоштовна! Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop  та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop  або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop 

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки. Зверніть на це увагу! 

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко. Слідкуйте за його діяльністю у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenko 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Напишіть, будь ласка, ваше прізвище, ім‘я та по батькові, щоб ми знали, як до вас звертатися *
Напишіть ваш номер телефону, будь ласка *
Поставте на початку крапку, наприклад:  .0508849716, щоб ми могли попередити вас у разі відміни заходу
Напишіть ваш день, місяць і рік народження, будь ласка
*
На цю зустріч запрошуються повнолітні люди віком 18+, тож вказуйте і рік народження будь ласка теж
Подаючи цю заявку, я розумію, що перебувати у Гончаренко центрі під впливом алкоголю чи наркотичних речовин, а також зі зброєю, якщо я не виконую у цей момент службові повноваження як військовий чи правоохоронець, заборонено. У разі, якщо адміністрація центру має підозри щодо того, що я у стані алкогольного чи наркотичного сп‘яніння, я погоджуюся покинути простір.
*
Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, прізвище, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, інформування про заходи та можливості Гончаренко центру. Відповідно до вимог Цивільного кодексу України, статті 307, даю дозвіл на фото- та відео зйомку відкрито у приміщенні центру у рамках публічних заходів. Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 5 (п'ять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних.
*
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy