Wypełnij krótki formularz, a pomogę Tobie zarabiać przez internet.
Cześć, nazywam się Kasia Krupińska.
Od prawie 2 lat rozwijam swój biznes online z wieloma sukcesami. Chcę pokazać każdej osobie, że można tworzyć biznes online bez doświadczenia i przy tym mieć czas na swoje hobby, znajomych, przyjaciół, rodzinę, macierzyństwo, podróże czy inne przyjemności. 

Wspieram i uczę jak stworzyć dochodowy biznes online, na własnych warunkach w oparciu o budowę marki osobistej. W naszym zespole otrzymujesz wsparcie, celebrujesz sukcesy i korzystasz ze skutecznych, darmowych szkoleń. Daj sobie czas na rozwój, a dzięki naszym wskazówką pojawi się Twój sukces!

Chcesz spełniać swoje marzenia? Odkryć nową, lepszą jakość swojego życa? Zyskać wolność finansową? Nie martwić się o przyszłość? Mieć coś własnego, co wciąż się rozwija i wspomaga budżet domowy? A może szukasz rozwojowego środowiska i osób, które Cię wspierają i motywują? Jeśli, na któreś z pytań odpowiedź brzmi TAK! To jesteś w dobrym miejscu.

Jeśli tak jak ja chcesz cieszyć się życiem, bez stresu i presji finansowej, wypełnij ten krótki formularz! Chciałabym Cię bliżej poznać i pomóc spełniać również Twoje marzenia :)

Zaobserwuj mój instagram po więcej inspiracji:
👉 IG: @kasiakoniakowska

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jak masz na imię? Zostaw też nazwę IG jeśli masz
Jak trafiłaś na ten formularz? *
Czym się zajmujesz? *
Required
Miasto/ miejscowość, w której mieszkasz
W jakim przedziale wiekowym jesteś?
Clear selection
Czy masz doświadczenie w pracy przez internet? *
Czym na co dzień się zajmujesz? Dlaczego zdecydowałaś się zgłośić do współpracy? Co Cię najbardziej motywuje?
Dziękuję za wypełnienie ankiety! Pozostaw do siebie nr tel. Z wybranymi osoba skontaktuję się indywidualnie w celu omówienia szczegółów współpracy :)  *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy